Milé naše klientky a klienti,

na základe Nariadenia vlády SR  z 15. marca 2020 sú od 16. 3. 2020 do odvolania uzatvorené všetky prevádzky poskytujúce služby. Zároveň vzhľadom na núdzový stav, ktorý platí vo všetkých okresoch Bratislavy, ako aj vzhľadom na odporúčania hlavného hygienika na odloženie plánovaných zdravotných výkonov, sme naše zdravotnícke zariadenie v záujme prevencie a ochrany našich zamestnancov a klientov pred nákazou novým koronavírusom dočasne uzatvorili, a to až do odvolania.

Všetky plánované výkony, ktoré sme museli odložiť, budú vykonané v individuálne dohodnutých náhradných termínoch.  Zároveň sme prijali opatrenia týkajúce sa predĺženia platnosti darčekových poukážok a akciových balíčkov, aby sme po obnovení prevádzky umožnili našim klientom využiť naše služby v dlhšej časovej lehote a bez stresu.

Platnosť darčekových poukážok, ktorých platnosť končila v čase od zatvorenia prevádzky MEDISKIN, teda od 11. 3 . 2020, bude automaticky predĺžená o 6 mesiacov odo dňa obnovenia prevádzky MEDISKIN. Zakúpené akciové balíčky, platné v čase dočasného prerušenia  našej prevádzky, bude možné čerpať  až 6 mesiacov po obnovení prevádzky.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať počas pracovných dní od 9:00 do 17:00 hod. telefonicky na čísle 0905 327 010 alebo mailom na mediskin@mediskin.sk.

Ďakujeme za pochopenie a do najbližších dní vám želáme hlavne veľa zdravia, síl a duševnej pohody.

Váš MEDISKIN