Aj páni majú svoje beauty tajomstvá…

Predstava muža, ktorý si vytrháva obočie alebo depiluje hrudník cukrovou pastou je dosť nerealistická. Napriek tomu však stále pribúdajú páni, ktorí si dohodnú termín ošetrenia na klinike estetickej medicíny.  MEDISKIN v tomto smere nie je výnimkou – približne 20 % našej klientely tvoria práve páni a ich počet stále rastie. Niektorých k nám pošlú partnerky, mnohí však prídu z vlastnej iniciatívy. Pri prvej návšteve sa necítia vždy komfortne, ale keď zistia, že sa nemusia obávať o diskrétnosť ani výsledky, sú z nich skvelí klienti.

Milí páni, zovňajšok  je dnes nesmierne dôležitý a už dávno neplatí, že dobre vyzerať by mali len vaše nežnejšie polovičky. Navyše, u nás sa môžete spoľahnúť, že k starostlivosti o vás pristupujeme maximálne inovatívne. Poznáme vaše priority a robíme maximum pre to, aby  všetko išlo bezbolestne, rýchlo a bez dôkazov. Vďaka moderným technológiám, ktorými disponujeme, sa u nás pre krásu netrpí. Či ide o laserové ošetrenia alebo rôzne metódy fotoomladenia a neinvazívne zákroky, to všetko sú bezbolestné zákroky s výrazným efektom, ktoré môžete absolvovať aj počas obedňajšej prestávky.

Najžiadanejšie riešenia problémov:

Nadmerné ochlpenie

Mnoho mužov považuje nadmerné ochlpenie za celoživotný problém. Laserovou epiláciou vás pritom dokážeme chĺpkov zbaviť dlhodobo. Najmodernejšie prístroje sú vybavené chladiacim systémom, ktorý znižuje bolestivosť na minimum a zároveň ošetrujú veľké plochy, čo výrazne skracuje trvanie procedúry.

Viac o ošetrení Laserová epilácia >

Rednúce vlasy

Pokiaľ ide o vypadávanie vlasov, na vine najčastejšie býva androgénna alopécia.  V tomto prípade je potvrdená účinnosť opakovanej série ošetrení tzv. drakula terapie. Pred ošetrením sa odoberie z ruky malé množstvo krvi, ktorá sa následne v špeciálnych setoch spracuje a mezoterapeutickou pištoľou aplikuje do vlasovej pokožky. Takto stimulovaná a vyživená vlasová pokožka sa vám odmení znížením vypadávania vlasov, rastom nových a ich výrazne zlepšenou kvalitou.

Viac o ošetrení Drakula terapia >

Starnutie

Príznaky starnutia riešia aj páni. Mužská koža je síce hrubšia, má viac mazu, kolagénu aj elastínu, vďaka čomu je proces starnutia o niečo pomalší. No po štyridsiatke mu neunikne nikto. Z neinvazívnych metód omladenia pánom odporúčame ultherapiu, jediné ošetrenie, ktoré prirodzene omladí vzhľad a spevní pleť vďaka fokusovanému ultrazvuku. Toto ošetrenie vás bez časových prestojov presunie späť o niekoľko rokov a pritom na koži nezanechá ani jediný dôkaz.

Viac o ošetrení Ulthera >

Nadmerné potenie

Je jedno, či ste práve na porade topmanažmentu alebo sa chystáte na rande.  Fľaky od potu nepridajú nikomu na sebavedomí a ani na atraktivite. Sekréciu potu je možné zredukovať až o 90 % injekčnou aplikáciou botulotoxínu. Efekt sa  dostavuje v priebehu niekoľkých dní a  pretrváva  3 až 12 mesiacov.

Viac o ošetrení Botulotoxín potenie >

Rozšírené cievky

Pánov trápia rozšírené cievky najmä na tvári. Bývajú podmienené geneticky, klimatickými podmienkami a životným štýlom. Horšie je, že samotné začervenanie kože často mylne evokuje sklony k zvýšenej konzumácii alkoholu. Pomôže laser a pulzné svetlo, v prípade začervenania v oblasti nosa sú výsledky zvyčajne okamžité a postačí jedno ošetrenie.

Viac o ošetrení Korekcia cievok laserom Nd:YAG by Sciton >

Obvod pása

O našom životnom štýle veľa nahovára obvod pása. Najhorší tuk je ten „vnútorný“, teda intraabdominálny, ktorý obaľuje vnútorné orgány. Na tento tuk sme bez diétnych reštrikcií prikrátki. Avšak rastúca „pneumatika“ na atraktivite nikomu nepridá a cesta k plochšiemu bruchu nebola nikdy ľahšia. Vanquish – neinvazívna liposukcia tretieho milénia dosiahne v krátkom čase a bez diéty naozaj obdivuhodné výsledky.

Viac o ošetrení Vanquish >