Soňa Müllerová

televízna moderátorka

Neviem si predstaviť, že by som chodila do iného centra ako je MEDISKIN. Cítim sa tu dobre už takmer 15 rokov, a to hovorí za všetko. Pani doktorka Hasová má veľmi jemný prístup, dievčatá z recepcie aj sestričky sú milé a ochotné. No a ponuka služieb a ošetrení je doslova svetová!

Monika Beňová

politička

Približne do štyridsiatky som bola presvedčená, že starnutie patrí k veku a estetická chirurgia je len výstrelkom žien, ktoré nevedia čo so sebou. Potom som stretla doktorku Hasovú, skvelú ženu, ktorá ma nikdy nenahovárala na žiadne extravagantnosti. Jednoducho mi vysvetlila ako to nám ženám funguje s kolagénom a čo môžeme urobiť pre to, aby sme na sebe vyzdvihli to pekné a pomohli tomu menej dokonalému. Ukázala mi, ako aj po 40-tke vyzerať sviežo. Veľmi si cením, že doktorka pristupuje ku svojim klientkám individuálne a nemení ich “cez kopirák”, ani na svoj obraz. Jednoducho povedané, najlepším priateľom ženy po 40-tke nie sú diamanty, ale klinika MUDr. Hasovej.

Zuzana Fialová

herečka

MEDISKIN pre mňa znamená spojenie profesionality a zároveň úcty k prirodzenosti. To je pre mňa a moju prácu to najdôležitejšie.

Roman Juraško

moderátor

Mám na tele relatívne veľké množstvo znamienok a keďže viem, aká je prevencia v tomto smere dôležitá, nechávam si ich vždy pred  letnou sezónou skontrolovať. Navyše, odbornosť a milý prístup k dámam v MEDISKIN nikdy nechýbali, preto tam nechýbam ani ja.

Zuzana Tlučková

herečka

Uvedomujem si, že starnutie patri k životu a je jeho prirodzenou súčasťou. Ale tak ako každá žena, aj ja sa poteším, ak je možné ho aspoň spomaliť, ak už nie úplne zastaviť. A presne to v MEDISKIN dokážu. Preto sem chodievam opätovne a rada.

Oľga Dúbravská

riaditeľka spravodajského portálu

Centru MEDISKIN som verná už niekoľko rokov, a to najmä vďaka skvelým odborníkom, ktorých tu nájdete. Aj moje deti tu absolvujú preventívne prehliadky znamienok. Okrem nadštandardnej lekárskej a technologickej kvality je práve tato klinika miestom, kde stretnete ústretový, milý a vysoko profesionálny personál.

Lenka Šóošová

televízna moderátorka

Každá žena chce vyzerať dobre a je úplne v poriadku, keď si pomôže. No tak ako v každej inej oblasti, aj tu platí, že lepšie je nechať to na skutočných odborníkov. A tých v MEDISKIN rozhodne nájdete.

Marko Daňo

hokejista

Ako profesionálny športovec vyžadujem profesionalitu, odbornosť a špičkový výkon nielen od seba. V MEDISKIN som toto všetko našiel.

Henrieta Mičkovicová

herečka

Čo sa týka estetickej medicíny, držím sa hesla, že „menej je viac“. Preto obdivujem „rukopis“ MUDr. Hasovej a jej výnimočné estetické videnie. Má svoje pevné zásady a limity, ktoré nie je ochotná prekročiť za žiadnych okolností.  Jednoducho, sme na rovnakej vlnovej dĺžke.

Lucia Kövešová,
Genčíková Eva

dcéra a mama

MEDISKIN navštevujeme už niekoľko rokov a so službami pani doktorky a jej tímu sme veľmi spokojné. Vždy vie poradiť, čo naša pleť a telo potrebujú. Vždy odchádzame s dobrým pocitom, za čo vám patrí poďakovanie od dvoch generácií, mamy aj  dcéry.

Elena Podzámska

herečka

Dôvodov, prečo práve MUDr. Iveta Hasová a MEDISKIN je viac. V prvom rade absolútna profesionalita, najkvalitnejšie služby, láskyplná atmosféra ….. A výsledok ? Cítim sa krásne na duši aj na tele.

Andrea Stoklasová

account manažérka

Profesionalita, prirodzenosť a príjemný tím. To je pre mňa MEDISKIN. Pokiaľ sú na svete takéto miesta, stárnutia sa nemusíme obávať : )

Martina Lužinská

lekárka

Som maximálne spokojná. Profesionálny prístup MUDr. Hasovej, jej estetické vnímanie, najmodernejšie vybavenie, najnovšie poznatky v odbore a ľudský prístup. Skvelý, priateľský personál a garancia diskrétnosti. Odporúčam všetkým, ženám, ale aj mužom, ktorí sa o seba starajú.

Karin Haydu

herečka

Pre zdravé sebavedomie mnohých je krása a vizáž dôležitým atribútom a ani ja nie som výnimkou. Už dlhé roky som verná centru MEDISKIN, kde sa o mňa stará príjemný a profesionálny tím sestričiek pod vedením pani Dr. Ivetky Hasovej.

Antonia Zimnýkoval

account manažérka

Vekom sa aj moja pleť začala meniť, preto som potrebovala niekoho, kto mi odborne poradí s jej diagnostikou aj správnou starostlivosťou. Aby to nebolo len o mojom skúšaní „pokus – omyl“. MEDISKIN navštevujem pravidelne a stal sa pre mňa miestom oddychu, relaxu a láskavého prístupu k ženskosti.

Miriam Hatinová

majiteľka Ayur Ganesh

Nie som zástanca do očí bijúcich zmien. Keď vidím upravené pery, viem jednoznačne identifikovať, ktorý lekár za nimi stojí. Pery, ktoré „nespoznáte“, lebo pôsobia úplne prirodzene, sú vždy dielom doktorky Hasovej. A práve preto mi maximálne vyhovuje jej decentný prístup a rukopis. Navyše, viem, že v MEDISKIN dostanem to najlepšie z toho, čo je vo svete estetickej medicíny dostupné a že na výsledok sa môžem spoľahnúť. Vždy, keď sa zverujem do rúk doktorky a jej tímu, mám pocit absolútnej dôvery.

Renáta Špačková

novinárka, PR consultant

Mám rada, najradšej! pani doktorku Hasovú, pretože máme spoločný- rovnaký názor na krásu. Prirodzenosť nadovšetko. Z toho vyplýva, že má mimoriadne prirodzený, empatický, milý personál a že čokoľvek si dáte u nej urobiť , vylepší len vašu prirodzenosť, nezmení vašu podstatu. A naviac, Mediskin má suverénne najlepší „ vozový“ park… teda lasery, prístroje … a to je ten rozdiel! Vďaka!

Adriana Pospíšilová

modelka

MEDSKIN navštevujem už niekoľko rokov a s radosťou môžem povedať, že ani jedno z ošetrení, či skrášľovacích kúr ma nesklamali. Rovnako tak prístup personálu, ktorý je veľmi priateľský a ústretový, vďaka čomu sa tu vždy cítim ako doma.

Zuzana Šutjaková

modelka, vizážistka, majiteľka Make up studio

Tak ako vo svojej profesii, aj ja osobne dávam veľký dôraz na zvýraznenie prirodzenej ženskej krásy. Preto už roky navštevujem MEDISKIN, kde má moju plnú dôveru pani MUDr. Hasová, ktorá sa stará o moju pleť a ktorej odborná práca a naozaj veľmi príjemný ľudský prístup sú pre mňa nenahraditeľné.

Zuzana Štefankovičová

casting manažérka

Som typická žena. Milujem, keď je moja pleť zdravá a svieža a teším sa, keď mi vďaka tomu ľudia hádajú menej rokov ako mám : ) A v tomto je mojím spojencom práve MEDISKIN. Milujem ich filozofiu “menej je vždy viac” a pocit, keď odtiaľ odchádzam. Vždy sa cítim krásne, a za to zo srdca ĎAKUJEM!

Emma Tekelyová

moderátorka, autorka kníh pre ženy

Je o mne známe, že som vyznávačka anti-age životného štýlu, teším sa, keď dokážem pribrzdiť starnutie, keď mi hádajú menej rokov. O MEDISKIN sa chyruje veľa dobrého, ale potvrdilo sa mi, že raz zažiť znamená viac ako stokrát počuť. Tu totiž stopercentne platí, že vek je len číslo, že aj s pribúdajúcimi rokmi môže byť žena krásna a pritom zostať sama sebou. Zveriť sa do rúk doktorky Ivetky Hasovej a jej tímu znamená pre mňa pocit absolútnej dôvery. Až v jej rukách si užívam to, čomu sa hovorí „je ako víno, starne do krásy“. Táto úžasná žena má taký výnimočný prístup a vycibrené estetické vnímanie, že ďalších rokov sa už neobávam. Za všetko ďakujem. Ten nevýslovný pocit spokojnosti a sebavedomia odporúčam zažiť každej žene.