postava_337200005

Hovorí sa, že od určitého veku si treba vybrať – pekná tvár alebo zadok. Obdobie renesančných kriviek je už dávno za nami, je nastolený imidž Hollywoodskeho priemyslu, módnych mól Miláno- Paríž- New York, vizáže a stylingu. Chudnutie je drina a každodenné odriekanie. Je málo žien, ktoré súčasným požiadavkám vyhovujú, viac je však tých, ktoré tieto línie lákajú. Vzhľad vždy rozhoduje! Naše myslenie je ukryté v našom vnútri, zovňajšok však zostáva okoliu odhalený. Preto tak bojujeme s jeho nedostatkami. Výsledkom výhry je však radosť, zvýšený pocit sebavedomia, vlna novej energie. Keď už konečne dosiahnete svoju vysnívanú hmotnosť, radosť zatieni obava. Mať ideálnu hmotnosť neznamená mať dokonalú postavu.

Ako problém vzniká?

Dokonalá postava je darom z nebies. Väčšina z nás si k nej však musí pomôcť. Trendom je zdravá strava, pravidelný pohyb a životospráva. Ak nestačí, pripájajú sa medicínske metódy tvarovania.

V prípade tvarovania postavy sú na mieste 2 aspekty:

Povrchový vzhľad

  • Terapia celulitídy
  • Ochabnutie kože
  • Korekcia strií

Objem

  • Lokalizované  tukové vankúše
  • NIE LIEČBA OBEZITY

Ako to riešiť?

V našom centre ponúkame najširšiu paletu zákrokov predurčujúcich pozitívne výsledky. Ich kombinácia často optimalizuje výsledky, a my sme tu na to, aby sme Vám to uľahčili a vybrali pre vás ideálne riešenie šité na mieru.