Základná charakteristik

Neinvazívne ošetrenie pre omladenie pleti a prevenciu starnutia

Tri možnosti ošetrenia vodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej

Každé ošetrenie zároveň pomáha odstrániť jemné linky a vrásky, minimalizuje veľkosť pórov, hydratuje a vyživuje pleť

Zlepšuje celkový vzhľad pleti, bezpečné pre všetky odtiene pleti

GeneO REVIVE je určené a revitalizáciiu starnúcej pleti, redukciu jemných liniek, zlepšenie textúry  pleti.

Kapsula OxyPod REVIVE obsahuje  silné antioxidanty – extrakt z červenej riasy, kyselinu kofeínovú a retinol. Výživné sérum aplikované na záver dopĺňa liečebný účinok ďalšími zložkami, ktoré podporujú produkciu kolagénu a zmierňujú príznaky starnutia.

GeneO ILLUMINATE je ideálne na rozjasnenie a omladenie, zjednotenie farebného tónu pleti a redukciu hyperpigmentácií.

Kapsula OxyPod ILLUMINATE obsahuje vitamín C a kyselinu kojovú pre zjednotenie farebných nerovností a tiež výťažok z opuncie a extrakt z mrkvy na hydratáciu a vyhladenie pleti. Záverečné sérum dopĺňa liečebný účinok silnými rozjasňujúcimi zložkami a výživnými látkami.

GeneO BALANCE je určené na hĺbkové čistenie, zlepšenie povrchovej štruktúry a redukciu nežiadúceho lesku mastnej a zmiešanej pleti. 

Kapsula OxyPod BALANCE obsahuje bambusové uhlie, antioxidanty a kyselinu mandľovú. Ošetrenie je ukončené aplikáciou výživného a relaxačného séra so silným protiaknóznym účinkom a hydratačnými zložkami pre zachovanie prirodzenej rovnováhy v pleti.

Ošetrenie je vhodné pre ľudí, ktorých trápia:

 • prejavy starnúcej pleti (vrásky, linky, hyperpigmentície…)
 • strata jasu
 • zmiešaná a mastná pleť s prejavmi akné

Výber kapsuly prispôsobíme potrebám pleti.

 • Dermatologické problémy v ošetrovanej oblasti, (vysoko podráždená pleť, akútna Herpetická infekcia, ekzém, rezné rany, plošné bradavice)
 • Porušená integrita kože v ošetrovanej oblasti
 • Nádorové ochorenie
 • Bakteriálne a vírusové ochorenia
 • Ošetrenie sa nevykonáva na miestach s materskými znamienkami
 • Súčasná liečba izotretinoínom (Roaccutane) počas predchádzajúcich 6 mesiacov
 • Užívanie liekov na riedenie krvi
 • Tehotensto, kojenie

Ošetrenie GeneO OxyPods™ pozostáva z 2 fáz:

 1. Tripolárna rádiofrekvencia – pomáha stimulovať regeneráciu kolagénu a elastínu v dermis. Výsledkom je hladšia a pevnejšia pleť, redukcia jemných vrások a vylepšenie kožnej štruktúry.
 2. Geneo OxyPods™ – kombinuje 3 kroky:
  1. exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky vrchnej vrstvy pokožky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok,
  2. infúzia účinných látok  – pomocou  exkluzívnej kapsule OxyPod™ ošetruje pleť, a vpravuje do nej pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať z 3 druhov kapsúl: REVIVE, ILLUMINATE a BALANCE
  3. okysličenie –prístroj vytvára  bublinky CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličená pleť a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Hneď po ošetrení je pleť hladká, hebká, lesklá a žiarivá. Pigmentové škvrny sú menej výrazné, tón pleti je zjednotený a tvár pôsobí sviežo. Drobné linky, rozšírené póry a jemné vrásky sú redukované sviežim a mladistvým dojmom, preto je ošetrenie vhodné absolvovať aj pred významnými udalosťami, pri ktorých vám zvlášť záleží na výzore.

 

Prečítajte si tiež