EXION™ BODY: Pre štíhle krivky a pevnú kožu.

Trápi vás tuk lokalizovaný na bruchu, bokoch či kdekoľvek na tele? Alebo ste schudli a Vaša koža ochabla? Áno, koža si „pamätá“, preto ak chcete zmenšiť tukové „vankúšiky“, treba zároveň spevniť aj kožu. Riešenie sa volá EXION™ BODY.

EXION™ BODY je neinvazívne ošetrenie, ktoré kombinuje pôsobenie monopolárnej rádiofrekvencie a fokusovaného ultrazvuku. Vďaka tomu redukuje aj hlboko uložené tukové ložiská a zároveň zvyšuje pevnosť a pružnosť kožného tkaniva.

Čo môžete očakávať?

Spevnenie kože a lokálnu redukciu tuku až o 22 % v ošetrovanej lokalite tela. Výsledky sa spravidla dostavia do 3 mesiacov od absolvovania kúry minimálne 4 ošetrení. Pre dosiahnutie dlhodobého efektu je tiež potrebné dodržiavať zdravú životosprávu s dostatkom pohybu, spánku a vyváženou stravou.

EXION™ BODY: 150 €*

(bežná cena 200 €)

*ošetrenie jednej lokality na tele (napr. boky)

 

 

Akcia končí o:
Načítavam...

Podmienky akcie:

Ošetrenia je možné kombinovať. Objednávky prijímame do 28. mája 2024. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo na telefónnom čísle 0905 327 010.

 

 

EMSCULPT NEO – pre dvojice 

Chcete sa pochváliť vyrysovaným bruškom alebo len potrebujte spevniť stred tela? V mesiaci máj máte na to ideálnu príležitosť a môžete sa o ňu aj podeliť!

AKO NA TO?

Objednajte si balík piatich ošetrení brucha Emsculpt Neo za cenu troch, príďte na ošetrenie VO DVOJICI a SÚČASNE a účet si môžete rozdeliť. Každá z Vás tak zaplatí za svoj balík ošetrení iba 900 €!

Balík 5 ošetrení Emsculpt Neo: 1800 €/2 osoby

 (bežná cena jedného ošetrenia je 600 €/1 osoba)

+ možnosť získať 6. ošetrenie ZDARMA

MEDISKIN oslavuje 20 rokov a pri tejto príležitosti sme sa rozhodli, že za Vašu dôveru a vernosť Vás budeme po celý rok. Ak ošetrenie mesiaca v určenom termíne aj absolvujete, zaradíme Vás do žrebovania o ďalšie, šieste ošetrenie Emsculpt Neo na brucho, ktoré od nás získate – ako narodeninový bonus – úplne zdarma.

 

 Akcia končí o:
Načítavam...

Podmienky akcie:

Objednávky prijímame do 31 mája 2024.  Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo na telefónnom čísle 0905 327 010.