Leto bez následkov

Posilniť pleť pomocou skinboosterov sa pred letom naozaj oplatí. Dokážu totiž obnoviť hydratačné pomery v pleti, vďaka čomu potom koža lepšie odoláva všetkým letným nástrahám.

Aplikácia skinboosterov doslova na počkanie viditeľne zlepší povrchový vzhľad pleti (vrásky, drobné linky či jazvičky po akné). Zároveň stimuluje produkciu kolagénových vlákien, čím sa zlepšuje pevnosť a pružnosť kože. My Vám tentokrát ponúkame ošetrenie pomocou sieťovanej kyseliny hyalurónovej značky Revitrane.

Ako prebieha ošetrenie: 
Pred ošetrením aplikujeme na pleť znecitlivujúci krém. Precíznosť aplikácie skinboosterov zabezpečuje systém VITAL INJECTOR s mikroihličkami a kontrolovanou hĺbkou vpichu aj objemu dávky. Ku komfortu počas ošetrenia prispieva aj vákuový systém, ktorý okrem iného znižuje intenzitu vnímania mikrovpichov. Ošetrenie je tak takmer bezbolestné, a to aj napriek tomu, že kyselinu hyalurónovú aplikujeme do hlbších vrstiev kože. Efekt ošetrenia pretrváva približne 6 mesiacov, v prípade vyššej miery dehydratácie odporúčame aspoň 2 opakovania.
 

Skinboostre REVITRANE – 200 eur/ošetrenie* 
*ošetrenie tváre/krju/dekoltu –  bežná cena 250 eur 

 

Načítavam...
Podmienky akcie:

Objednávky prijímame do 11. júla 2022. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.

 

NOVINKA: Cryo T-Shock Star 

Ošetrenie CRYO T-SHOCK STAR funguje na princípe tepelného šoku spôsobeného striedaním tepla a chladu v špecifických teplotách. Týmto spôsobom dochádza v pleti  k vazodilatácii a vazokonstrikcii, ktoré spôsobujú zvýšenie prietoku krvi v ošetrovanej oblasti.

Ako to prebieha?

Počas ošetrenia pohybujeme hlavicou prístroja po ošetrovanej oblasti (tvár, krk alebo dekolt), pričom hlavica striedavo generuje teplo a chlad. Ošetrenie začína fázou zahrievania, po ktorej nasleduje náhle ochladenie. Počas ošetrenia nepociťujete žiadne nepríjemné pocity.  Efekt tonizáce pleti sa dostavuje hneď po ošetrení, pre jeho zvýšenie a udržanie sa odporúča ošetrenie opakovať 5 až 10 krát, s odstupom minimálne 2-3 dni.

Prístrojové ošetrenie CRYO T-SHOCK STAR patrí do kategórie ošetrení určených „na červený koberec“, pretože jeho efekt je rýchly a ihneď viditeľný.

Už po prvom sedení môžete pozorovať vypnutie kože, zmiernenie opuchov a rozjasnenie pleti. Po sérii 5-10 ošetrení môžete očakávať dlhotrvajúci efekt zlepšenia tonusu pleti, pričom vďaka naštartovaniu produkcie kolagénu bude vzhľad vrások a jemných liniek redukovaný. Ošetrenie priaznivo pôsobí na lymfatický systém, odplavuje nahromadené toxíny, odstraňuje opuchy a začervenanie.

 

AKCIA: Cryo T-Shock Star: 50 eur/ošetrenie* 
**ošetrenie tváre, bežná cena 60 eur 

 

Načítavam...
Podmienky akcie:

Objednávky prijímame do 4. júla 2022. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.