Vráťte očiam iskru!

Neinvazívne laserové ošetrenie MagicEye dlhodobo zlepšuje kvalitu kože horných a dolných viečok aj očného okolia. Zvyšuje pevnosť a pružnosť pleti, vyhladzuje jej povrch a redukuje vrásky. Výnimočne jemný zákrok pôsobí aj ako prevencia a spomalenie starnutia a skvele dopĺňa efekt blefaroplastiky.

Pri ošetrení využívame laser FOTONA a jeho unikátny režim SMOOTH, ktorý je maximálne jemný – nespôsobuje abláciu ani žiadne mechanické porušenie kožného povrchu. Teplotný gradient je po celý čas precízne regulovaný, vďaka čomu zákrok nie je bolestivý a nespôsobuje žiaden diskomfort.

Ošetrenie MagicEye je vhodné pre tých, ktorí blefaroplastiku zvažujú, prípadne ju už podstúpili a potrebujú zlepšiť kvalitu kože, ktorá je pre udržanie výsledkov blefaroplastiky veľmi dôležitá. Laserové impulzy stimulujú produkciu kolagénových vlákien, čím v koži naštartujú aj omladzovacie procesy.

MagicEye: 240 eur*

(bežná cena 300 €)

* 1 ošetrenie horných a dolných viečok, na dosiahnutie optimálneho výsledku odporúčame absolvovať 3 ošetrenia v mesačných intervaloch

Akcia končí o:
Načítavam...

Podmienky akcie:

Objednávky prijímame do 27. februára 2024. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo na telefónnom čísle 0905 327 010.

 

 

 

 

 

 

 

Rádiotermolifting GOLD na očné okolie 

 

Rádiotermolifting je osvedčená voľba, ak si pleť v okolí očí chcete udržať pevnú a mladistvú. U nás ho ponúkame aj vo verzii GOLD, kedy pred ošetrením na očné okolie nanesieme špeciálne sérum s nanočasticami zlata a oligomérmi kyseliny hyalurónovej, vďaka čomu sa jeho efekt ešte zintenzívni.  Odporúčame aspoň tri ošetrenia, výsledky sú však dlhodobé.

Počas februára si toto ošetrenie môžete objednať  za zvýhodnenú cenu

Cena: 55 €*

* 30 min. ošetrenie

 
 Akcia končí o:
Načítavam...

Podmienky akcie:

Objednávky prijímame do 29. februára 2024.  Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo na telefónnom čísle 0905 327 010.