odstranenie bradavic 1

Nekazte si leto onychomykózou 

Onychomykóza je plesňové poškodenie nechtov, spôsobené hubami alebo kvasinkami. Jednou z najúčinnejších metód liečby je použitie lasera, pri ktorej dosahujeme až 95% úspešnosť.

Počas ošetrenia preniká laserové žiarenie až do nechtovej platničky, kde sa nachádzajú patogénne huby. Tie sú pôsobením lasera zničené bez toho, aby došlo k poškodeniu okolitej kože alebo samotného nechta. Po zničení plesní sa môžete opäť tešiť zo zdravých nechtov.

Liečba onychomykózy laserom – balík 5 ošetrení: 100 eur* 

* do troch nechtov, bežná cena 150 eur

Načítavam...

Ďalšie informácie:

Objednávky na akciu prijímame do 2. augusta 2021. Celkovú cenu z balík je potrebné uhradiť po absoolvovaní prvého ošetrenia. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.

 

Ultherapy

Krk už váš vek neprezradí 

Aj keď pleti na tvári venujeme maximum pozornosti, skutočný vek či kondíciu kože často nemilosrdne prezradia kúsky oblečenia odhaľujúce krk. Preto je dobré myslieť na prevenciu skôr, ako dozrie čas na chirurgický lifting. Doprajte si spevňujúcu kúru s tým najlepším, čo trh ponúka – ošetrením ULTHERAPY®  – ku ktorému Vám teraz dáme skinboostre REDENSITY 1 v hodnote 150 eur ZDARMA.

Ultherapy® je prvý FDA schválený neinvazívny lifting, ktorý prirodzene omladí a spevní kožu krku. Ošetrenie založené na  fokusovanom ultrazvuku sa vykonáva prístrojom, ktorý pracuje na viacerých úrovniach. Unikátna patentovaná technológia spevní nielen kožu, ale predovšetkým podkožie a stimuluje kolagén priamo v základoch, ktoré boli predtým dostupné iba plastickým chirurgom. Jediné ošetrenie vás tak bez časových prestojov presunie späť o niekoľko rokov a doslova zvráti chod času. Výsledky sa dostavia na základe stimulačných procesov a efekt ošetrenia môže pretrvávať po dobu do 5 rokov.

Ultherapy krku: 800 eur + skinboostre ZDARMA*

* 1 ml TEOSYAL® PureSense REDENSITY v hodnote 150 eur

 

Prečo Ultherapy® v kombinácii so skinboostrami TEOSYAL® PureSense REDENSITY 1?

Unikátne skinboostre na báze koncentrovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou obsahujú aj tzv. bioregenerátory. Tie obnovujú hustotu pleti a zároveň omladzujú a dopĺňajú v koži potrebnú výživu. Skinboostre aplikujeme 4-6 týždňov po Ultherapy, čím ešte znásobíme omadzujúci efekt ošetrenia. Výsledkom je spevnená, dobre prekrvená a vypnutá pleť na krku, ktorá lepšie odoláva starnutiu.

Načítavam...

Ďalšie informácie:

Objednávky prijímame do 19. 7. 2021 a prvú časť kúry – Ultherapy – je potrebné absolvovať najneskôr do 31. 8. 2021. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.