Jarné osvieženie pre vašu pleť 

 

Máte pocit, že Vaša pleť trpí jarnou únavou? Doprajte jej osviežujúci reštart v podobe mezoterapie, ktorá spoľahlivo doplní vitamíny, peptidy aj kyselinu hyalurónovú. Jednoducho všetko, čo potrebuje, aby opäť zažiarila.

 

Dokonalý koktejl pre Vašu pleť
V MEDISKIN používame pri mezoterapii mixtúru Dermaheal HSR, obsahujúcu 58 omladzujúcich ingrediencií, vrátane 13 vitamínov, 5 biomimetických peptidov a 1% kyseliny hyalurónovej. Tento jedinečný „koktejl krásy“ zároveň v pleti okamžite doplní aj chýbajúce minerály, stopové prvky a ďalšie látky zodpovedné za jej hĺbkovú hydratáciu, pružnosť a pevnosť.

Ako to funguje?
Mixtúru aplikujeme do kože pomocou mikrovpichov mezoterapeutickej pištole. Týmto spôsobom sa pleť hĺbkovo revitalizuje a naštartujú sa v nej hojivé procesy aj produkcia kolagénu. Pleť sa krásne vypne a jej textúra viditeľne zlepší. Pre čo najlepší výsledok odporúčame absolvovať sériu štyroch ošetrení v dvojtýždňových intervaloch. Ideálne je dopriať si toto ošetrenie aspoň dvakrát do roka, pri zmene ročného obdobia.


AKCIA:

Mezoterapia:  120 eur* 
(bežná cena 150 eur)
*ošetrenie tváre

 

Načítavam...

Podmienky akcie: Objednávky prijímame do 28. marca 2023. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.