Nechajte vaše intímne problémy za našimi dverami   

Trápi vás stresová inkontinencia alebo vaginálny relaxačný syndróm? U nás môžete aj svoje intímne problémy riešiť bezbolestne, pomocou najmodernejšieho lasera Fotona. Ošetrenia IncontiLase® a IntimaLase® vykonáva naša „dvorná“ gynekologička MUDr. Radmila Sládičeková a vy si ich teraz môžete objednať v balíku za akciovú cenu.

Stresová inkontinencia
Ak vám každodenný život komplikuje diagnóza stresová inkontinencia, odporúčame ošetrenie IncontiLase®. Zákrok trvá necelých 30 minút a pripomína bežnú gynekologickú prehliadku. Hlboké vrstvy sliznice sa zahrievajú laserovým lúčom, čím dochádza k takmer okamžitému skráteniu kolagénových vlákien a naštartovaniu dlhodobej tvorby nových. Tento proces vedie k spevneniu močového mechúra a zmene uhla močovej rúry, výsledkom čoho je odstránenie inkontinencie.

AKCIA: 3 x IncontiLase: 700 eur*
(bežná cena 800 eur)

Vaginálny relaxačný syndróm

Ak vás alebo partnera trápi počas intímnych chvíľ nespokojnosť spôsobená uvoľneným pošvovým svalstvom a zväčšením pošvového vchodu, odporúčame ošetrenie IntimaLase®, ktoré rieši tzv. vaginálny relaxačný syndróm. Počas ošetrenia bezbolestne a rýchlo zregenerujeme vaginálnu sliznicu, čo zlepší jej kvalitu, vlhkosť a pružnosť. Ošetrením dokážeme dosiahnuť markantné zlepšenie stavu sliznice aj svaloviny.

AKCIA: 3 x IntimaLase: 650 eur*
(bežná cena 750 eur)

* nezahŕňa poplatky za vstupné vyšetrenie (45 eur) a poplatky za cytológiu a kultiváciu (50 eur)

Načítavam...

Ďalšie informácie:

Objednávky prijímame do 18. októbra 2021. Celkovú cenu za balík ošetrení je potrebné uhradiť po absolvovaní prvého ošetrenia. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.

 

PROFHILO: bezpečné omladenie na počkanie  

Pri ošetrení PROFHILO používame vysoko koncentrovanú kyselinu hyalurónovú, ktorú aplikujeme pomocou jemnej ihly. Každá injekčná striekačka obsahuje 64 mg stabilizovanej kyseliny hyalurónovej, čo je najvyššia koncentrácia, ktorá je v súčasnosti k dispozícii. Nejedná sa pritom o bežnú mezoterapeutickú ani výplňovú techniku na dodanie objemu. PROFHILO funguje  v koži ako booster, ktorý iniciuje tvorbu kolagénu a elastínu. Vďaka tomu pôsobí aj ako prevencia starnutia a ochabovania pleti. 

Ako to funguje:

  • Ošetrenie PROFHILO sa vykonáva metódou BAP (Bio-Aesthetic Points). Materiál sa injekčne rovnomerne aplikuje do piatich bioestetických bodov na každej strane tváre. Špeciálne vyvinutá injekčná technika pritom redukuje bolesť.
  • Vďaka extrémne vysokej koncentrácii sa kyselina hyalurónová začne okamžite po injekcii rovnomerne rozširovať v koži a výsledky sú viditeľné hneď po ošetrení.
  • Pomocou PROFHILO® možno kyselinu hyalurónovú ľahko aplikovať aj na predtým ťažko ošetriteľné oblasti tváre, krk, dekolt aj ruky.
  • Po opakovanej aplikácii pretrváva prirodzený účinok až 12 mesiacov.

 

Objednajte sa na ošetrenie PROFHILO za uvádzaciu cenu:

PROFHILO®: 250 eur (bežná cena 300 eur)*

*ošetrenie tváre

Načítavam...

Ďalšie informácie:

Objednávky prijímame do 11. októbra 2021 a ošetrenie je potrebné absolvovať najneskôr do 30. októbra 2021. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.