oxygeneO new

GeneO OxyPods: hĺbkový refresh so silou kyslíka

Ak máte pri pohľade do zrkadla pocit, že vaša pleť pôsobí mdlo a bez života, doprajte jej hĺbkový refresh pomocou ošetrenia GeneO OXYPODS. Trojkroková procedúra ju zbaví odumretých buniek, okysličí a následne zásobí poriadnou dávkou účinných látok presne podľa jej potrieb. Teraz za zvýhodnenú cenu v 3 verziách!

AKCIA

GeneO REVIVE: Okamžitá revitalizácia starnúcej pleti, redukcia jemných liniek, zlepšenie textúry  pleti.

Kapsula OxyPod REVIVE obsahuje  silné antioxidanty – extrakt z červenej riasy, kyselinu kofeínovú a retinol. Výživné sérum aplikované na záver dopĺňa liečebný účinok ďalšími zložkami, ktoré podporujú produkciu kolagénu a zmierňujú príznaky starnutia.

AKCIA: 75 eur (bežná cena 90 eur)

GeneO ILLUMINATE: Okamžité rozjasnenie a omladenie, zjednotenie farebného tónu pleti a redukcia  hyperpigmentácií.

Kapsula OxyPod ILLUMINATE Obsahuje vitamín C a kyselinu kojovú pre zjednotenie farebných nerovností a tiež výťažok z opuncie a extrakt z mrkvy na hydratáciu a vyhladenie pleti. Záverečné sérum dopĺňa liečebný účinok silnými rozjasňujúcimi zložkami a výživnými látkami.

AKCIA: 60 eur (bežná cena 70 eur)

GeneO BALANCE: Hĺbkové čistenie, zlepšenie povrchovej štruktúry a redukcia nežiadúceho lesku mastnej a zmiešanej pleti. 

Kapsula OxyPod BALANCE obsahuje bambusové uhlie, antioxidanty a kyselinu mandľovú. Ošetrenie je ukončené aplikáciou výživného a relaxačného séra so silným protiaknóznym účinkom a hydratačnými zložkami pre zachovanie prirodzenej rovnováhy v pleti.

AKCIA: 70 eur (bežná cena 90 eur)

Načítavam...

Ďalšie informácie:

Objednávky prijímame do 23. 4. 2021. V prípade nákupu balíka ošetrení je potrebné celkovú cenu uhradiť po absolvovaní prvého ošetrenia. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.