Milí moji klienti!

 

Starneme …všetci! Aj MEDISKIN, aj ja. Pesimisti by povedali, že na úvod negatívna myšlienka. Ale práve naopak! Ja vnímam túto cestu časopriestorom pozitívne. Ošetrila som vás už toľkých, že dnes presne viem, kto z vás čo potrebuje. Nielenže viem odhadnúť, po čom túži vaša duša, ale zároveň viem, ako to dosiahnuť. Vďaka času, štúdiu a mojej zvedavosti : ) sa moja zručnosť posunula vo váš prospech.

Aj Mediskin podrástol! Poskytuje vám dnes už toľko, že mnohokrát nemáte šancu celú paletu našich služieb ani využiť. Ponúka možnosti pre každého, v duchu „to najlepšie z najnovšieho“. Sledujem trendy dnešnej doby a moja skúsenosť a jemný cit vyberú pre vás tú najvhodnejšiu a zároveň najbezpečnejšiu cestu. Krása je nemenná, dostali sme ju do vienka! Ja sa snažím vylepšiť len to, čo zavial čas prachom, či príroda nejakým spôsobom nedoladila.

„Krása v každom veku“ je mottom MEDISKIN už od jeho kolísky. Nie som tu na to, aby som vás menila! Som tu, aby som vám pomohla s radosťou precítiť každé ráno, aby ste sa nemuseli báť, že ste niečo vo svojej starostlivosti o pleť, či telo opomenuli.

Hovorí sa, že nie je umenie byť krásnou v dvadsiatke. Mať však dobrý pocit pri pohľade do zrkadla, keď sladkých „-násť“ nás už dávno opustilo, to vyžaduje naozaj dlhodobo zodpovedný prístup k vlastnému telu a zdraviu.

Eva, podávajúca jablko Adamovi, či práve z peny zrodená Venuša sú v zobrazovaní symbolom ladných kriviek, nežnosti a skutočnej “estetiky”. Hoci sa pohľad na ideál ženskej krásy vekmi mení, jedno zostáva nemenné, jedno máme všetky spoločné. Chceme vyzerať dobre. Dobre na svoj vek. Byť krásne v každom veku. Ako žena vám veľmi dobre rozumiem. Vašej túžbe. Vy hovoríte o svojich potrebách a ja hľadám spôsob, ako ich naplniť. Pretože so spokojnosťou ide ruka v ruke aj harmónia duše. A každý úspešný zákrok poteší vašu aj moju dušu.

Žena je symbol krásy, nežnosti, ladných kriviek, jednoducho „estetiky”. Vám, silnejšiemu pohlaviu, prináleží od nepamäti sila a moc. Ešte pred rokmi ste vy, muži, prichádzali potichu, pretože sa akosi nepatrilo starať sa o seba. No doba sa zmenila. Nerozhoduje iba kvalita vašich schopností, určite ste už pocítili, že spoločnosť zvýšila nároky na váš výzor. Vrásky medzi obočím, ktoré z vás robia zamračeného a prísneho, či jazvy z dospievania, ktoré sa nezhojili bez stopy a narúšajú váš uhladený vzhľad. Aj vy, muži, ste si začali uvedomovať, že nie iba schopnosti a skúsenosti sú vašou vizitkou, ale dôležitým sa stal i váš zovňajšok. A preto verte, že táto oblasť medicíny patrí aj vám. Neváhajte a využite šancu, ktorú vám ponúkam.

Ďakujem vám, že ste si pre tento diskrétny dialóg so svojou krásou vybrali práve mňa a môj MEDISKIN, vážim si vašu dôveru.

Vstúpte s nami do sveta krásy, ste vítaní!

Vaša
Iveta Hasová

Hasova_podpis@2x