O tajomstvách žiarivej pleti Jennifer Lopez sa toho popísalo už viac než dosť. Ak však namiesto neoverených informácií preferujete dôkaz, že povestný „JLO glow“ nie je iba legenda, jeden pre vás máme. Je to úplne nový JLO BEAUTY® Booster, ktorý u nás môžete vyskúšať už pri vašom najbližšom ošetrení Hydrafacial®.

Jennifer Lopez miluje ošetrenie Hydrafacial®, presne vie, čo dokáže, a tak jej zadanie na vývoj vlastného Hydrafacial® boostra bolo jednoznačné – spevniť, rozžiariť a hydratovať!  Receptúra exkluzívneho boostra bola inšpirovaná jedným z najúspešnejších produktov jej vlastnej kozmetickej značky, ktorý sa predáva pod názvom  THAT JLO GLOW™ SERUM. Ak chcete vyskúšať jeho účinky na vlastnej koži a v ešte intenzívnejšej podobe, nemusíte hľadať v zahraničných e-shopoch. Jednoducho si ho objednajte u nás ako booster spolu s ošetrením novej generácie Hydrafacial® Syndeo.

Aké výsledky tento jedinečný booster sľubuje?  V prvom rade vypnutú, žiarivú a hydratovanú pleť. Nový JLO BEAUTY® Booster bol jednoducho vytvorený tak, aby ste sa vo svojej koži cítili rovnako sebavedome, ako sa cíti táto temperamentná diva, keď kráča po červenom koberci alebo spieva a tancuje pred davmi svojich fanúšikov.

Tajomstvo nového Hydrafacial® JLO BEAUTY®  boostra spočíva v jeho „nadupanom“ zložení.  Medzi ingredienciami nájdete napríklad extrakt z olivových listov, ktorý pomáha spomaliť prejavy starnutia pleti. O hydratáciu sa zase stará patentovaný Hydracomplex®. Je vytvorený z osvedčených účinných látok, ako sú kyselina polyglutámová, kyselina hyalurónová a extrakt z ryžových otrúb, ktoré spoločne zlepšujú hydratáciu, pružnosť a plnosť pleti. Nechýba ani kozmetická stálica niacínamid, teda forma vitamínu B3, ktorá vyhladzuje, hydratuje a chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi.  No a nebola by to JLO, keby do svojej receptúry nepridala aj niečo špeciálne. V tomto prípade je to fermentovaná zmes prírodných adaptogénov, vytvorená z rozjasňujúcich, zjemňujúcich a spevňujúcich výťažkov zo snežných húb, červenej repy a tigrej trávy.

Výsledok sa podľa nás veľmi vydaril a my sa tešíme, že práve u nás si ošetrenie Hydrafacial® v kombinácii s JLO BEAUTY® Booster  môžete objednať medzi prvými na Slovensku. Idete do toho?  Objednať sa môžete objednať TU.