Hydrafacial® patrí k dlhodobo k najobľúbenejším ošetreniam v MEDISKIN. Dôvody jeho popularity sú minimálne dva. Ten prvý je, že príjemnejšiu cestu k zdravej a žiarivej pleti by ste hľadali márne. A ten druhý? Výsledok sa dostaví na počkanie a to bez ohľadu na to, aký je váš typ pleti.  My do tretice pridávame ešte jeden dobrý dôvod, prečo si Hydrafacial® dopriať práve u nás. Pokiaľ toto jedinečné ošetrenie patrí k vašim srdcovkám, pri vašej najbližšej návšteve sa môžete tešiť aj na najnovšiu verziu prístroja s umelou inteligenciou – Hydrafacial® Syndeo – ktorý vystriedal starší model Elite. Ako certifikované centrum Hydrafacial® vám garantujeme originalitu prístroja a maximálnu kvalitu každej jednej procedúry.

Potrebujete okamžite zažiariť? S Hydrafacial vás od tohto momentu delí šesť príjemných krokov. Ošetrenie Hydrafacial® vo svojej najvyššej verzii začína lymfodrenážou, ktorá pomáha detoxikovať pleť a eliminuje hromadenie vody v podkoží. Následne pokračujeme exfoliáciou, jemným chemickým peelingom a hĺbkovým čistením. Takto si pripravíme tie najlepšie podmienky pre aplikáciu séra s boosterom, ktoré vyberieme presne podľa potrieb vašej pleti. V ďalšom kroku sa zameriame na zapracovanie boostera do pleti, aby sme obnovili jej hydratáciu, vyhladili textúru a obnovili ochrannú bariéru. Výsledky ošetrenia ešte zintenzívni záverečná LED terapia. Ošetrenie je vhodné na tvár aj telo, pery, očné okolie a dokonca aj pokožku hlavy.

A teraz si poďme povedať niečo viac o najnovšej generácii – prístroji Hydrafacial® Syndeo s umelou inteligenciou, ktorý do našej  prístrojovej flotily pribudol len nedávno. Nové Syndeo je navrhnuté tak, aby váš zážitok z ošetrenia bol ešte osobnejší a príjemnejší. Zjednodušenie povedané, prístroj si „zapamätá“ vašu históriu ošetrení a tak každé ďalšie prispôsobí vašim potrebám a preferenciám. Novinkou je tiež automatický výber séra a voliteľná farba LED svetla v záverečnom kroku ošetrenia.  Ak navyše máte radi nové technológie, určite na vás urobí dojem aj bezdotykové ovládanie gestami, z ktorého majú radosť aj naše sestričky. Tak čo, dohodnete si termín?