Základná charakteristika

 • Neinvazívne ošetrenie pre omladenie pleti a prevenciu starnutia
 • Vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej
 • Každé ošetrenie zároveň pomáha odstrániť jemné linky a vrásky, minimalizuje veľkosť pórov, hydratuje a vyživuje pleť
 • Zlepšuje celkový vzhľad pleti, bezpečné pre všetky odtiene pleti

OxyGeneo NeoRevive™  je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré spája tri procedúry súčasne: exfoliáciu vrchných vrstiev kože, infúziu revitalizačných živín a okysličenie pokožky. V druhom kroku sa používa špeciálna kapsula  NeoRevive™ určená na regeneráciu a omladenie pokožky. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je telu vlastná a  vďaka svojej schopnosti viazať vodu sa postará o hĺbkovú hydratáciu kože. Druhá účinná látka, malé proteínové fragmenty, označované ako peptidy, zase  posilnia schopnosť pokožky udržať si získanú hydratáciu.  V kombinácii s treťou zložkou – retinolom, ktorý preukázateľne vedie k zvýšeniu produkcie kolagénu, tak týmto ošetrením dosiahneme dermálnu obnovu a redukciu vrások.

 • Pre všetkých, ktorí potrebujú hĺbkovú hydratáciu pleti
 • Pre tých, ktorí hľadajú neinvazívnu formu omladenia pleti
 • Pre tých, ktorým záleží na prevencii starnutia
 • Ošetrenie nemá žiadne kontraindikácie, aplikácia nie je obmedzená vekom ani fototypom

Ošetrenie prebieha v 3 krokoch:

 1. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože, pri ktorej dochádza k odstráneniu odumretých buniek z povrchu pokožky. Týmto pripravíme pleť na prijatie účinných látok a živín obsiahnutých v kapsuli NeoRevive™
 2. Infúzia kapsule NeoRevive™, ktorá obsahuje kyselinu hyalurónovú, peptidy a retinol. Kombinácia týchto látok sa postará o omladenie a spevnenie pleti, ako aj stimuláciu tvorby kolagénu a vyhľadenie drobných vrások a liniek.
 3. Okysličenie, pri ktorom prístroj OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú. Tým sa vytvára fyziologická reakcia, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Hneď po ošetrení OxyGeneo NeoRevive™ je pleť hladká, mäkká, lesklá a žiarivá. Pôsobí sviežim a mladistvým dojmom, preto je ošetrenie vhodné absolvovať aj pred významnými udalosťami, pri ktorých vám zvlášť záleží na výzore.

Prečítajte si tiež