Konečne poznáme spôsob, ako vybabrať s gravitáciou!  Špeciálne nite  Silhouette Soft pretkajú vašu kožu tak, aby  zostala mladá, hladká a vypnutá.

Myslíte si, že so zemskou gravitáciou  sa môžete stretnúť len na hodinách fyziky?  Omyl, neúprosná sila nás síce drží nohami pevne na zemi, ale k tej zároveň  ťahá  aj našu kožu, a to od narodenia! Faktom je, že v zrkadle si to prvýkrát všimneme až okolo  40-tky, kedy dramaticky klesá produkcia elastínu a kolagénu.  Nuž, čo si budeme hovoriť, povädnuté kontúry  tváre a prehlbujúce sa vrásky, tu končí každá zábava. Najmä ak si myšlienku na skalpel plastického chirurga nepripúšťate ani v najhoršom sne.

Novinkou v estetickej medicíne sú  nite z polymliečnej kyseliny Silhouette Soft, ktoré sa aplikujú pod kožu v problémových oblastiach.  Revolučné ošetrenie priniesla na Slovensko dermatologička MUDr. Iveta Hasová: „Nite ako také nie sú v estetickej medicíne novinkou. Doteraz sa u nás využívali len polydioxanové  tzv. PDO nite s vypínacími zúbkami, známe aj ako 3D mezonite. Ich nevýhodou je však nižšia miera stability a rýchly čas rozpadu.“ vysvetľuje lekárka a dodáva: „Nite z polymliečnej kyseliny  majú aktívny stimulačný potenciál a najdlhšie pretrvávajúci efekt spomedzi všetkých vstrebateľných materiálov.“

6 dôvodov pre Silhouette Soft

Aktívna stimulácia tvorby kolagénu:

Polymliečna kyselina aktívne stimuluje tvorbu kolagénu. Okolo kuželov vlákna sa okamžite začína tvoriť nový kolagén. Pleť sa tým  krásne vypne a vyhladí.

Stabilita a pevnosť:

Nite majú po obvode plne vstrebateľné kužele, slúžiace ako mechanické „kotvy“ čím zabezpečujú stabilitu vlákien a vynikajúcu mieru repozície. Na rozdiel od PDO nití sa zavádzajú obojsmerne a ich dĺžka spojená s mierou pevnosti v ťahu ich predurčuje k dosahovaniu optimálnych výsledkov.

Bezpečnosť:

Nite sú  100%-ne biokompatibilné. Prirodzenými metabolitmi tohto rozpadu je  CO2 a voda.

Bez bolesti:

Pred samotným ošetrením sa aplikuje lokálne anestetikum, takže zákrok je nebolestivý.

Bez dôkazov:

Nepotrebujete dovolenku. Po ošetrení sa môže objaviť len slabý krátkodobý opuch či drobné podliatinky, ktoré zamaskujte make-upom a v priebehu pár dní samy vymiznú.

Nadlho:

Nite Silhouett Soft majú predĺžený čas rozpadu a postupne sa rozkladajú až 18 mesiacov. Výsledný liftingový efekt  vydrží oveľa dlhšie.

Čo všetko dokážu

  • zdvihnúť  a dotvarovať poklesnuté obočie
  • vymodelovať kontúry tváre a podbradku
  • vyhladiť ťažko korigovateľné vrásky – napr. nosovoústne
  • vyrysovať líniu sánky a krku