S laserovou epiláciou máme desaťročia skúseností a naše prístrojové vybavenie je doslova bezkonkurenčné. Keď sme pred pár rokmi kúpili laserový prístroj Clarity LPC, boli sme prví a dlho jediní na Slovensku. Tento revolučný laser dokázal odstrániť 80 až 90 % neželaného ochlpenia už po 4-6 ošetreniach a vedel si poradiť  aj so svetlejšími a jemnými chĺpkami. Technológie však napredujú míľovými krokmi a na trh prišiel jeho nasledovník – Lutronic Clarity II, preto sme našu laserovú flotilu „upgradovali“. Pochopiteľne – opäť o to najlepšie z najnovšieho. A v čom je tento prístroj taký výnimočný?

  • Nerobí rozdiely – je vhodný na všetky odtiene kože aj chĺpkov

Základným predpokladom úspechu laserovej epilácie je čo najvyšší kontrast medzi odtieňom kože a farbou chĺpkov. Vyhrávajú pritom ľudia a tmavými chĺpkami na svetlej koži, tí ostatní ešte donedávna museli svoje očakávania „korigovať“. Laser Clarity II. však už rozdiely medzi vhodnými a nevhodnými adeptami nerobí a je jedným z najvšestrannejších laserov na trhu, so širokou škálou možností nastavenia a využitia. Disponuje totiž jedinečnou kombináciou dvoch vlnových dĺžok – 755 nm alexandritovej  a 1064 nm Nd:YAG. Každú z nich je možné prispôsobiť potrebám každého fototypu, a presne na to sme čakali!

  • Je precízny a efektívny –  nižší počet ošetrení s maximálnym efektom

Zabudnite na hodiny strávené v kúpeľni, Lutronic Clarity II. epiluje dvakrát rýchlejšie ako bežné prístroje. Na permanentné odstránenie chĺpkov vám v tomto prípade postačí priemerne 4 až 6 sedení s rozostupom 4 až 8 týždňov. Ošetrenia podľa typu lokality trvajú od 5 do 30 minút. Systém Intelligent TrackingTM umožňuje lepšie prekrytie ošetrovanej plochy, čo znamená precíznejšie odstraňovanie chĺpkov.

  • Je citlivý a bezpečný – zabudnite na nepríjemné pocity počas ošetrenia

Nepríjemné pocity počas epilácie minimalizuje špeciálny systém chladenia. Rozostupy medzi impulzami sú kratšie (1 ms alebo 2 ms), takže epilácia je rýchlejšia a zároveň citlivejšia. Prístroj je tiež  vybavený systémom kontroly teploty kože v reálnom čase, vďaka čomu nehrozí poškodenie kože.

Zaujala vás naša novinka a radi by ste už budúcu jar privítali s hladkými nohami či podpazuším? Tak potom si svoj termín rezervujte už teraz. Laserová epilácia totiž nie je jednorazová záležitosť a žiarenie prechádzajúce kožou je prednostne vychytávané len v pigmente aktívne rastúceho chĺpku. Keďže nie všetky chĺpky sa nachádzajú v rovnakej fáze rastu, treba obvykle absolvovať niekoľko ošetrení. Navyše, medzi jednotlivými ošetreniami je potrebné zachovať 4 až 8 týždňovú pauzu, takže ak začnete teraz, do jari to stihnete akurát. Objednať sa môžete TU.