Základná charakteristika

  • Ošetrenie pleti Contour TRL laserom = efektívne odstránenie vrások
  • Výrazná podpora stimulácie kolagénu
  • Absolútna kontrola miery ablácie a koagulácie
  • Maximálne kontrolovaný termálny efekt

TRL (Tunable Resurfacing Laser) technológia umožňuje individuálny prístup ku klientovi a dáva možnosť lekárovi vybrať si ten správny typ ošetrenia, ktorý poškodí len problémové, žiadané partie a okolitá, zdravá koža, zostane nepoškodená. Cieľ ošetrenia môžu byť trvalé ryhy okolo úst a očí, nosovo-ústne vrásky, ochabnutá koža kdekoľvek na tele (vrátane očných viečok) či celkovo nezdravý, drsný vzhľad pokožky.

  • Pre tých, ktorí túžia skorigovať vrásky a vyhladiť svoju pleť
  • Pre všetkých, ktorí chcú podstúpiť vyhladenie vrások bez zásahu plastického chirurga

Po predchádzajúcej konzultácii s lekárom ošetrovanú oblasť dôkladne vyčistíme, nanesieme znecitlivujúci krém, ktorý sa nechá pôsobiť cca 1 hodinu. Po odstránení znecitlivujúceho krému, pokožku odmastíme alkoholovým prípravkom a nasadíme klientovi ochranné okuliare. Po zákroku, ktorý trvá cca 45 minút (pri ošetrení celej tváre), pleť ošetríme termálnou vodou a mastným krémom. Zákrok vyžaduje vynechanie pracovných povinností na cca 7 dní.

Pri ošetrení Sciton Contour laserom dochádza k dvojitému účinku pre klienta a to k vyhladeniu ako jemných, tak hlbokých vrások a zároveň k stimulácii dermálneho kolagénu zvnútra. Koža po resurfacingu je pevnejšia a zdravšia so zjednotením farebného koloritu a textúry, za súčasnej stimulácie novotvorby kolagénu. Prvé výsledky sú viditeľné ihneď po zahojení. Výsledný efekt po ošetrení sa zdokonaľuje v priebehu 4 mesiacov, úplné výsledky sledujeme do pol roka po ošetrení. Doba pol roka zodpovedá obdobiu remodelácie kolagénu.