Počuli ste už o revolučnej novinke  na  formovanie šikmých brušných svalov a pása? Sú to nové aplikátory Emsculpt Neo EDGE a u nás ich teraz môžete vyskúšať medzi prvými!

Vyformovať brucho je poriadna výzva, napokon, každá jeho časť má svoje špecifiká, ktoré treba zohľadniť pri cvičení aj strave. Viete, ktorá z nich v rebríčku náročnosti vyhráva? Sú to šikmé brušné svaly, ktoré mávame o poznanie slabšie ako tie priame. Dosiahnutie želaného výsledku pritom často ešte komplikuje tuk, ktorý sa v tejto oblasti ukladá najmä u žien a vyslúžil si (akože pozitívne) slovné spojenie „madlá lásky“. Samozrejme, je tu aj podstatne dôležitejší dôvod, prečo by nám na bruchu malo záležať – zdravie. Pevné brušné svaly totiž znamenajú aj pevný stred a správne držanie tela.

Pomôžte si technológiami

Tak ako, navnadili sme vás na predstavu pevného bruška bez tuku? Poďme do toho spolu! Na úvod len jedna pripomienka – pravidelný pohyb, vyvážený jedálniček a dostatok spánku – budú vždy tvoriť základné piliere zdravého životného štýlu, ktorý sa určite prejaví na tele aj vizuálne. Ak aj napriek tomu cítite, že na to sami nestačíte, vyskúšajte ošetrenie Emsculpt Neo a nové aplikátory EDGE, ktoré formujú spomínané šikmé brušné svaly. Sú o polovicu väčšie ako štandardné aplikátory na brucho a perfektne ergonomicky tvarované tak, aby krásne kopírovali celú ošetrovanú  oblasť a kontúry bokov, takže v bezpečí  pred nimi nezostanú ani kontroverzné „madlá lásky“. Garantujeme vám, že žiadny iný pristoj takéto zakrivenie a veľkosť ošetrovanej plochy neponúka.  Samozrejme, aj aplikátory EDGE používajú kombináciu vysokointenzívnych magnetických impulzov (HIFEM) a rádiofrekvencie (RF). Tie prvé generujú tisíce svalových superkontrakcií a spomínaná rádiofrekvencia zase spôsobuje zahrievanie tukovej vrstvy na 42 stupňov Celzia. Vyvolané kontrakcie sú tak sprevádzané rýchlou metabolickou reakciou, počas ktorej dochádza k apoptóze tukových buniek, teda ich úplnému zániku. Výsledným efektom je kombinácia posilnenia svalov, nárastu svalovej hmoty a redukcia tukovej vrstvy. Zhrnuté a podčiarknuté , klinické štúdie potvrdili po absolvovaní série štyroch 30 min. ošetrení Emsculpt Neo nárast svalovej hmoty  v priemere až o 25 % a úbytok tuku v priemere o 30 %.  A toto už naozaj pocítite!

Chcete vyskúšať ošetrenie šikmých a priečnych svalov brucha aplikátormi Emsculpt Neo EDGE medzi prvými na Slovensku? Kontaktujte nás na tel. čísle 0905 327 010.