Výrazne vytetované obočie, tmavé linky lemujúce kontúry pier. Ak niečo z toho ľutujete, máme pre vás dobré správy – aj tieto prehrešky je možné zahladiť alebo aspoň zjemniť. A tiež vám ušetríme čas strávený vyhľadávaním – lebo tak ako ste sa kedysi snažili nájsť najlepšie tetovacie štúdio, tentokrát potrebujete to najlepšie  na odstránenie tetovania.

Sociálne siete aj vyhľadávače vám ponúknu desiatky miest, kde vám odstránenie tetovania či permanentného make-upu bez váhania sľúbia. Často dokonca s ubezpečením, že používajú najmodernejší, tzv. Q-switched laser. Ako je potom možné, že k nám pravidelne prichádzajú sklamaní klienti?

Q-switched technológia vo všeobecnosti naozaj patrí k špičke a náš laser STARWALKER® je označovaný ako najmodernejší Q-switched laser na trhu. Rozdiel je v tom, že STARWALKER® je tzv. hybrid. To znamená, že kombinuje vysokú energetickú kapacitu nanosekundového lasera s ultrakrátkym rýchlym pulzom maximálnej sily najmodernejších pikosekundových laserov.

Ak porovnáme STARWALKER® s bežnými Q-switched laserami, tak pri prvých dvoch sedeniach dosiahneme porovnateľný efekt. Bežné Q-switched lasery však majú problém so zbytkovým pigmentom, ktorý odstraňujú veľmi ťažko a pomaly, takže je potrebný veľký počet opakovaných ošetrení.

Prečo STARWALKER?

STARWALKER® má štyri vlnové dĺžky a veľké možnosti ich modality nám umožňujú odstrániť širokú farebnú škálu tetovacích pigmentov s rôznou hĺbkou uloženia. Počas ošetrenia v ultrakrátkom čase vygeneruje vysokú silu, ktorá pôsobí ako „rozbuška“ a pigment rozdrobí na mikroskopické častice. Tie telo dokáže prirodzene vylúčiť. Na rozdiel od bežných Q-switched laserov si STARWALKER® rýchlo a veľmi dobre poradí aj so zvyškovým pigmentom.

A na záver ešte jeden tip –  sklamaniu predídete aj zreálnením svojich očakávaní. Za pozitívny výsledok sa považuje redukcia tetovania do voľným okom nespozorovateľného stavu. V menej zložitých prípadoch vieme dosiahnuť 90-percentnú redukciu tetovania už po dvoch ošetreniach. Pri odstraňovaní permanentného make-up však radšej počítajte s 3 až 4 návštevami s odstupom 4 až 6 týždňov. A nezabudnite, počas celého obdobia bude nevyhnutné, aby ste si ošetrované miesto chránili krémom s SPF 50.