Kto by nechcel zadok pevný a guľatý ako má J. Lo.? Internet je plný návodov na tipy, triky a hlavne cviky, ktorými môžete zadok posilňovať. Cvičenie, a vhodná strava patria celkom určite k základným predpokladom tvarovania postavy.

Pravdou ale je, že sme príliš zaneprázdnené a na cvičenie veľa času nezostáva, mnohé ani cvičiť z istého dôvodu nemôžme, a ak aj môžme a poctivo cvičíme, napriek všetkému úsiliu sa dostaneme do bodu, keď cvičenie nestačí a ďalšie posilňovanie už nie je v ľudských silách. Tu pomôže EMSCULPT NEOEMTONE a LPG.

Inteligentné tvarovanie tela prístrojom EMSCULPT NEO

Pre efektívne a rýchle tvarovania postavy je v súčasnosti najúčinnejším prístrojovým ošetrením EMSCULPT NEO. S viac ako 1 milión ošetrení vykonaných po celom svete je EMSCULPT NEO v oblasti tvarovania tela bezkonkurenčný. EMSCULPT NEO si zamilovalo mnohých celebrít medzi ktoré okrem Jennifer Lopez patrí aj Kim Kardashian, alebo Megan Fox.

Prečo to funguje?

EMSCULPT NEO

Zatiaľ čo bežné prístrojové ošetrenia pôsobia na tukovú vrstvu a kožu, EMSCULPT mení množstvo svalovej hmoty a jej kvalitu. Prístroj využíva kombináciu 2 typov energií: HIFEM energiu  (vysoko-intenzívnu fokusovanú elektromagnetickú energiu) a rádioferekvenciu. HIFEM energia vyvoláva svalové kontrakcie v intenzite, akú nemožno dosiahnuť ani počas cvičenia. Hovoríme o počte až 24 000 kontrakcií za 30 minút, ktoré posilňujú svaly a spôsobujú nárast svalovej hmoty – ako objemu, tak aj hustoty svalových vlákien. Druhý typ energie – rádiofrekvencia, spôsobuje zahrievanie, ktoré stimuluje kolagénové vlákna a tým výrazné spevnenie kože.

Keď nepomáha ani cvičenie, ani diéta. 

Celulitída je ťažký súper, bez ohľadu na to, ako zdravo žijete a ako často cvičíte. Pomarančovú kožu pomôže vyhladiť prístroj UNISON EMTONE, ktorý ako jediný na trhu pôsobí na všetkých 5 príčin celulitídy:

    1. zväčšené tukové bunky,
    2. poškodené kolagénové vlákna,
    3. stratu kožnej elasticity,
    4. zhoršenú cirkuláciu aj
    5. nahromadený metabolický odpad.

Kombináciou cielenej tlakovej energie s teplom dokážeme vo veľmi krátkom čase dosiahnuť výrazné štrukturálne zmeny v tkanive.


LPG Endermológia je ďalšie sofistikované telové ošetrenie, ktoré kombinuje valčekovú masáž, vákuum a lymfodrenážnu techniku. Je jedinou metódou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože, s čím si bežne neporadí ani cvičenie. Výsledkom ošetrenia je evidentné zlepšenie textúry kože, jej tonusu aj elasticity. Vďaka stimulačnému efektu na kolagéové vlákna a elastín, sa zmenšuje prejav fibrózy.

Balík J.Lo. obsahuje všetky 3 ošetrenia

Balík J. Lo kombinuje tie najefektívnejšie prístrojové ošetrenia pre rýchle a efektívne dosiahnutie pevnejšieho a hladšieho pozadia.

Cena balíka ošetrení: 1.990 €

Cena jednotlivých ošetrení: 3.100 €.