Ošetrenie CRYO T-SHOCK STAR funguje na princípe tepelného šoku spôsobeného striedaním tepla a chladu v špecifických teplotách. Týmto spôsobom dochádza v pleti  k vazodilatácii a vazokonstrikcii, ktoré spôsobujú zvýšenie prietoku krvi v ošetrovanej oblasti.

Ako to prebieha?

Počas ošetrenia pohybujeme hlavicou prístroja po ošetrovanej oblasti (tvár, krk alebo dekolt), pričom hlavica striedavo generuje teplo a chlad. Ošetrenie začína fázou zahrievania, po ktorej nasleduje náhle ochladenie. Počas ošetrenia nepociťujete žiadne nepríjemné pocity.  Efekt tonizáce pleti sa dostavuje hneď po ošetrení, pre jeho zvýšenie a udržanie sa odporúča ošetrenie opakovať 5 až 10 krát, s odstupom minimálne 2-3 dni.

„Zázraky“ na počkanie

Prístrojové ošetrenie CRYO T-SHOCK STAR patrí do kategórie ošetrení určených „na červený koberec“, pretože jeho efekt je rýchly a ihneď viditeľný. Už po prvom sedení môžete pozorovať vypnutie kože, zmiernenie opuchov a rozjasnenie pleti. Po sérii 5-10 ošetrení môžete očakávať dlhotrvajúci efekt zlepšenia tonusu pleti, pričom vďaka naštartovaniu produkcie kolagénu bude vzhľad vrások a jemných liniek redukovaný. Ošetrenie priaznivo pôsobí na lymfatický systém, odplavuje nahromadené toxíny, odstraňuje opuchy a začervenanie.