Viete, čo majú (okrem Brada Pitta) spoločné Jennifer Aniston a Angelina Jolie? Žiarivú pleť, za ktorú vďačia výnimočnému ošetreniu Hollywood Peel. Vy ho môžete medzi prvými na Slovensku vyskúšať jedine u nás!

Angelina Jolie, Jennifer Aniston, či Kim Kardashian na červenom koberci predvádzajú vždy aj dokonalú pleť. Jej tajomstvo sa skrýva v neinvazívnom laserovom ošetrení Hollywood Peel. Je určené pre všetkých, ktorých si chcú vylepšiť, či zachovať svoju pleť dokonalú. Stiahnuť póry, odstrániť nečistoty, vyzmizíkovať pigmentácie, rozžiariť, vypnúť  a vyžehliť jemné vrásky.

Znie to neuveriteľne, ale Hollywood Peel toto všetko naozaj dokáže. Ošetrenie je vhodné aj na pleť s rozšírenými pórmi a prejavmi po zápalovej forme akné. Zároveň zmierňuje prejavy akné v dospelom veku. Odporúčame ho však aj klientom, ktorí žiadajú omladenie pleti. Hollywood Peel totiž zlepšuje celkový vzhľad a tonus pleti, vypína jemné linky a obnovuje poškodené povrchové vrstvy kože.

A ako ošetrenie prebieha? Najskôr sa na kožu nanesie tenká vrstva špeciálnej karbónovej masky, na ktorú následne pôsobíme laserovou energiou. V súčinnosti laserového lúča a karbónovej masky dochádza počas prvej, tzv. zahrievacej fázy k naviazaniu kožného detritu a odumretých buniek pokožky do aktívneho uhlíka masky. V druhej fáze zlupovaním karbónovej masky špecifickým mechanizmom Q-switched laseru zlupujeme masku s naviazanými odlúčenými povrchovými bunkami a nečistotami s antibakeriálnym účinkom. Vďaka tomuto účinku je pleť žiarivo čistá so stiahnutými pórmi. Okrem iného sa ošetrenie zároveň zacieľuje aj na pigmentácie, ktoré  „rozbíja“  na mikročiastočky. Telo ich následne prirodzeným procesom vylúči z tela.  Benefitom ošetrenia je prehriatie  hlbších vrstiev kože, čo vedie k prirodzenej stimulácii kolagénových vlákien a naštartovaniu omladzovacích procesov v koži. Karbónová vrstva, ktorá počas procedúry absorbuje teplo tak zabezpečuje  nielen prehriatie, ale aj kontrolovaný píling, bez akejkoľvek následnej chemickej reakcie, či potreby rekonvalescencie. Výsledok spozorujete okamžite – vaša pleť bude pôsobiť mladistvo a zdravo, viditeľne hladšie a žiarivo. Presne ako pleť hviezd z červeného koberca!