Prednison 20mg 40mg cena

04/20/2024 next / sell / isotretinoin lieky bez predpisu / nízka cena generická amoxicilin klavulanát / ako kúpiť originál prozac deprex floxet / Prednison 20mg 40mg cena

AKCIA TÝŽDŇA

EMSCULPT NEO: 5 za cenu 3

Túžite po pevnom a pekne tvarovanom pozadí? Alebo by ste radšej vyrysované bruško a spevnený stred tela? V oboch prípadoch pomôže Emsculpt Neo a my vám teraz  ponúkame balík piatich ošetrení za cenu troch.

 

 

Akcia končí o:

 

Načítavam...

OŠETRENIE MESIACA 

 

MEDISKIN oslavuje 20 rokov a pri tejto príležitosti sme sa rozhodli, že za vašu dôveru a vernosť vás budeme po celý rok odmeňovať  pravidelne. Na každý mesiac sme preto vybrali jednu špeciálnu tému, ktorej sa budeme venovať na sociálnych sieťach a k nej pridali ošetrenie, ktoré si budete môcť počas celého mesiaca objednať za akciovú cenu.  Ak ho v určenom termíne aj absolvujete, zaradíme vás do žrebovania o rovnaké ošetrenie, ktoré od nás získate –  ako náš narodeninový bonus –  úplne zdarma.

Odstránenie tetovania a permanentného make-upu

Akcia končí o:

 

Načítavam...

Počúvajte nás na Rádio Slovensko 

Zaujíma vás ako sa starať o zdravie svojej kože a ktoré z ošetrení odporúča MUDr. Iveta Hasová osobne? Dozviete sa v sérii rozhovorov vysielaných každú stredu od 17. apríla do 1. mája vždy o 11:15 hod. na Rádio Slovensko.

 

Povedali o nás

Mediskin logo