O hyalurónových výplniach pier ste už určite počuli. Vedeli ste však, že objem a mladistvý vzhľad je možné perám vrátiť aj bez jediného vpichu?

Koža v okolí úst je veľmi jemná, preto na korekciu vrások v tejto oblasti používame špeciálne laserové ošetrenie Magic Lips., ktoré je exkluzívne dostupné iba v MEDISKIN. Je maximálne jemné a nespôsobuje abláciu (olupovanie) tkanív, vďaka čomu ním dokážeme ošetriť okolie úst aj zo slizničnej strany.

Zákrok je neinvazívny a bezbolestný. V prvej fáze jemne a bez akéhokoľvek poškodenia  stimulujeme sliznicu ústnej dutiny erbiovým laserom. Následne kožu  kontrolovane prehrievame. Práve prehriatie tkaniva spôsobuje remodeláciu kolagénu a iniciuje jeho ďalšiu tvorbu. Výsledkom je celkové zlepšenie elasticity kože, jej štruktúry a objemu, spojené s výrazným znížením výskytu vrások.

Klientky si veľmi pochvaľujú aj ďalší sprievodný efekt tohto ošetrenia, ktorým je „doplnenie“ pôvodného objemu pier, aké bežne dosahujeme len injekčnou aplikáciu kyseliny hyalurónovej. Na rozdiel od výplní je však efekt pôsobenia laseru dlhodobý a v súčasnosti neexistuje žiadna iná technológia, ktorá dokáže dosiahnuť porovnateľný efekt omladenia takýmto neinvazívnym spôsobom.

Výsledok je viditeľný hneď po ošetrení, dlhotrvajúci efekt spevnenia ošetrenej oblasti sa dostaví v priebehu niekoľkých týždňov. Pre dosiahnutie zlepšenia pevnosti a pružnosti sa odporúča absolvovať tri ošetrenia v 4 – týždňových intervaloch.