MEDISKIN, s.r.o. oznamuje, že v zmysle Nariadenia vlády SR z 15. marca 2020 a následných opatrení a odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva poskytuje svojim klientom vybrané konzultácie a ošetrenia v obmedzenom režime.

Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo mailom – a to počas pracovných dní od 8:00 do 16:00 hod. na čísle 0905 327 010 alebo mailom na mediskin@mediskin.sk. Až do odvolania osobná návšteva kliniky nie je možná bez predchádzajúcej dohody a potvrdenia termínu zo strany MEDISKIN (formou sms).

Vstup do priestorov kliniky MEDISKIN je možný len s ochranným rúškom a rukavicami. Priestory kliniky sú počas prevádzky nepretržite dezinfikované pomocou germicídnych žiaričov a antimikrobiálnym fogovaním.

Platnosť darčekových poukážok, ktorých platnosť končila v čase od 11. 3. 2020, bude automaticky predĺžená o 6 mesiacov odo dňa obnovenia plnej prevádzky MEDISKIN. Zakúpené akciové balíčky, platné v čase prerušenia našej prevádzky, bude možné čerpať až 6 mesiacov po obnovení plnej prevádzky. Dátum obnovenia plnej prevádzky bude oznámený na webstránke MEDISKIN.

Ďakujeme za pochopenie a želáme hlavne veľa zdravia, síl a duševnej pohody.

Váš MEDISKIN