Krása v každom veku
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Tvár, dekolt, ruky
Telo
Kmeňové bunky
DMAE lifting
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

Mezoterapia- Mezolift

Mezoterapia sa vo svete využíva od 50-tych rokov minulého storočia. Do praxe ju uviedol francúzsky lekár Michel Pistor. Táto metóda sa využíva vo všetkých kútoch sveta a v rozličných oblastiach medicíny. V Európe a Amerike je to predovšetkým koncepcia antiageingu, čiže krásy, v Ázii sa používa na zvyšovanie fertility, v Latinskej Amerike na podporu cirkulácie a drenáže v oblasti dolných končatín. Jej využitie na poli medicíny je naozaj široké a závisí jednak na mieste vpravovania, hĺbke vpravovania účinnej látky a predovšetkým od toho, akú účinnú látku vpravujeme do organizmu. Po prvý raz bola využitá v oblasti reumatológie a pri traumatickom poškodení za účelom liečby problému a zároveň potlačenia bolesti.
 
Miniinvazívna injekčná technika – mezoterapia sa v  korektívnej dermatológii sa využíva viac ako 30 rokov a základnými oblasťami sú korekcia prejavov starnúcej pleti, liečba vypadávania vlasov a bodycontouring, čo je neinvazívne formovanie postavy a korekcia celulitídy s liečbou strií. 
• Vyšlo v tlači
Mezoterapia- Mezolift- Bodycontouring
Meyoterapia je miniinvayívna terapeutická metóda, ktorú využívame na vpravovanie látok do organizmu. V korektívneju dermatológii je prednostne určená na polyrevitalizáciu pleti...
Les nouvelles esthetiques
 viac 
Zahľadme stopy
Pobláznené leto sa skončilo skôr, ako sme si ho vysnívali. Dovolenkovú náladu vystriedal štandardný rytmus. Opálená pokožka stráca svoj "prirodzený make-up" a slnko jej "vypilo" takmer všetku vlahu.
Bedeker zdravia
 viac 
Regenerujeme!
V zimnom období je pleť žien i mužov dehydrovaná, smädná. Vďačí zato najmä prekúreným, suchým miestnostiam bytov a kancelárií. Siahať v zime po hydratačných krémoch nie je práve najsprávnejšie.
 viac 
5 DOBRÝCH SPRÁV PRE VAŠU PLEŤ
Peeling na rozšírené póry, mikrodermabrázia na vrásky a pigmentové škvrny. Jeseň je ideálna na korekcie chybičiek krásy. Keď začne pleť strácať svoje karamelové zafarbenie, objavia sa v zrkadle nepríjemné následky letných prázdnin.
EMMA
 viac 
Čo nového, celulitída?
Hladké krivky ženského pozadia priťahujú pohľad a „zvyšujú adrenalín“ nielen mužov, ale aj žien. Len ženy však vedia, že vyretušované tvary tiel lifestylových magazínov je niekedy priam nemožné dosiahnuť.
Bedeker zdravia
 viac 
Púť za krásou
Ešte sa vaša pleť nezotavila z omamného koktailu morskej vody a slnečných lúčov? Máte pocit, že v lete ste vyzerali atraktívnejšie? Excitačný účinok dobrej nálady od slnečnej gule sa vytratil, opálenie vymizlo, pleť sa torchu scvrkla, pigmentové...
Šarmantná žena- Zdravie
 viac 
Vyformujte svoje telo!
Tukožrútske injekcie viedli mnohých našich občanov, teda najmä ženy, za skrášľujúcou turistikou do susedných štátov. V okolitých krajinách totiž formovanie postavy lipolytickými zmesami praktizujú už niekoľko rokov.
Les nouvelles esthétiques
 viac 
 

• Video
Mezoterapia
00.00.0000
 vidieť