Krása v každom veku
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Laserová /diódový laser/
I2PL, BBL
NdYAG laser
Ultrazvuk
Laser Clarity LPC
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

Epilácia

So šviháckym strniskom na tvári nejeden muž zažiari a nejedna žena jeho nedbalej elegancii neodolá. Keď však takýto „porast“ nájdete u ženy, pohľady sa radšej odvrátia. To čo jedným prináleží, iným rozhodne nepatrí. Avšak za oba prípady sú zodpovedné hormóny a genetika.

Práve mužské hormóny, androgény sú zodpovedné za rast ochlpenia. Ich prítomnosť je štandardná u oboch pohlaví, avšak v rozličnej miere. Ak dôjde k disbalancii, vzniká problém.

Výraznejšie ochlpenie nad hornou perou je u tmavších žien kaukazského typu štandardom. Ak sa však ochlpenie objaví nad perou, na brade, či na iných neštandardných častiach tela, môže sa jednať o poruchu. Podľa závažnosti rozsahu hovoríme zvyčajne o 3 formách postihnutia: hypertrichóze , hirzutizme a virilizme. Tento problém patrí do rúk odborníkov – dermatológov, gynekológov a endokrinológov.

Odstraňovanie ochlpenia je v 3 miléniu štandardom tak u žien, ako aj mužov. Ťažko povedať, kto sa dnes vlastne viac holí. Ak ste sa rozhodli opustiť navždy žiletky existujú techniky, ktoré vám život rozhodne uľahčia a vy môžete mať opäť viac času pre seba.

Estetická dermatológia rieši problém korekcie prirodzeného či nadmerného ochlpenia viacerými technikami v závislosti od farby pokožky, či chĺpkov. V našom centre disponujeme najrozsiahlejším arzenálom modernej techniky.

 

• Foto pred a po
Epilácia  
• Vyšlo v tlači
Laser konečne už nebolí!
Kto by dnes používal žiletky, keď existuje epilačný laser, ktorý chĺpky odstráni bezbolestne? Laserová depilácia? Už nikdy viac, vieš, aká je to bolesť?
Emma
 viac 
Zaútočte na chĺpky!
Účes z bohatých hustých vlasov je obdivovaný v každom období našich dejín. Keď je však vysoká hustota porastu prítomná aj na iných častiach tela, nastáva problém.
Bedeker zdravia
 viac 
Do plaviek bez chĺpkov
Poznáte vákuom asistovanú laserovú epiláciu? So šviháckym strniskom na tvári nejeden muž zažiari a nejedna žena jeho nedbalej elegancii neodolá. Keď však takýto "porast" nájdete u ženy, pohľady sa radšej odvrátia.
Dermato magazín
 viac 
 

• Video
Bezbolestné odstraňovanie chĺpkov
00.00.0000
 vidieť 
Laserová epilácia
21.11.2011
 vidieť