Krása v každom veku
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Výplň vrások
Injekčný lifting
Tekutý facelift
Kruhy pod očami
Zvodné pery
Omladenie rúk
Hydrobalance
Tvarovanie nosa
Zväčšovanie prsníkov
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

Kyselina hyaluronová

Hodnotenie zákroku:

Tak ako botox je 1 v odstraňovaní dynamických vrások, výplňové implantáty sú top ošetrením korekcie kľudových vrások. Nielenže vrásku vyplnia, ale zároveň stimulujú tvorbu vlastného kolagénu.

Výplňové implantáty sú látky určené na vyplnenie kožných nerovností, vrások, korekciu mäkkých tkanív. Prednostne sa nimi ošetrujú a korigujú pery, nosovoústne vrásky a vrásky medziobočia. V prípade, ak prítomné vrásky boli  fixované dlhodobo, a na kožnom povrchu pretrvávajú aj po iných ošetreniach/I2PL,BTX/ drobné priehlbiny, pristupujeme k vyplneniu zostávajúcich vrások výplňovými implantátmi.

...čítaj dalej

V dávnych dobách sa na tieto účely využívala slonovina, drahé kovy, parafín. Od polovice 20. storočia sa začali používať nové implantačné materiály ako tuhé akryláty, glykomethylakrylátové gély, ľudský tuk, kolagén, kyselina hyaluronová a iné.

K najbezpečnejším dlhodobým a plne vstrebateľným kožným implantátom patrí v súčasnosti kyselina hyaluronová. Táto kyselina je prirodzene obsiahnutá vo všetkých živých organizmoch.

Množstvo kyseliny hyaluronovej v koži človeka vekom klesá, čo má za následok zníženú hydratáciu a zároveň aj tvorbu vrások. Výhodou produktu je  jeho pomerne dlhotrvajúci efekt a schopnosť udržať si pôvodný objem počas celej fázy biodegradácie. Tento produkt je biosynteticky pripravovaný, čiže nie je extrahovaný zo zvieracích zdrojov. Výhodou prípravku je aj to, že nie sú potrené žiadne kožné testy pred podaním.

• Foto pred a po
Kyselina hyaluronová  
• Vyšlo v tlači
Műllerová, Šoóšová a Haydu debatovali o kyseline hyalurónovej
V rámci deviateho pokračovania Ladies Nights v bratislavskom Olympic Casino si za jeden stôl sadli dermatologička MUDr. Iveta Hasová a tri jej klientky: moderátorky Soňa Műllerová a Lenka Šoóšová a herečka Karin Haydu.
Aktuality.sk
 viac 
K sebavedomému úsmevu bez vrások
Botulotoxín, ako terapeutická metóda, v Guinessovej knihe rekordov zaujal v neinvaíivnych ošetreniach v Amerike jedno z najprednejších umiestnení. A určite nie náhodou.
Les nouvelles esthétiques
 viac 
Nespokojnosť s vlastným telom
Obdobie renesančných kriviek je už dávno za nami. Vládne nastolený imidž Hollywoodskeho priemyslu, módnych mól Miláno – Paríž – New York, vizáže a stylingu. Chudé krásky typu Twiggy už nie sú „in“, trendy sú plné dekolty...
Bedeker zdravia
 viac 
Prameň krásy
Prinavracia krásu do života, hydratuje, vypína pleť, redukuje vrásky, prinavracia objem a zjemňuje kontúry. Vlastná koža, dermis, zohráva kľúčovú úlohu v estetickom vzhľade kože. Derma je uložená pod povrchovou...
Bedeker zdravia
 viac 

• Video
Výplňové implantáty
00.00.0000
 vidieť 
Výplňové implantáty- Kanylová technika
00.00.0000
 vidieť