Krása v každom veku
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Classic Gold
3D, 4D Platinum
SkinTyte Diamonds
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

Fotorejuvenizácia

Metóda omladenia pleti aplikáciou svetla sa stala jednou z najžiadanejších a najfrekventovanejších zákrokov v poslednom desaťročí. Za svoj čas prešla vývojom, zdokonalením, ale podstata zostáva. Zjednotiť farebný tón a vypnúť pleť. Maximum efektu sa dnes dosahuje najmä synergickým pôsobením viacerých zdrojov žiarenia. 

3D metóda rejuvenizácie pleti je formou ošetrenia zameranou na 3D, teda trojdimenzionálne vylepšenie vzhľadu. Ide teda nielen o plošnú korekciu nedostatkov (cievok, pigmentácií), ale aj o zlepšenie hĺbky kože – nezrovnalostí kožného povrchu, teda predovšetkým vypnutie vrások. Ako prvá forma sa využívala kombinácia pulzného svetla, diódového či NdYag laseru a laseru s hlbším prienikom do tkaniva. Rozhodne teda ide o viacúrovňové ošetrenie pleti počas jedného sedenia. Veľmi úspešne sa využíva kombinácia s mikrodermabráziou a LED lampami.

4D ošetrenie je spojené s jemným frakčným resurfacingom na dosiahnutie výraznejšieho a stabilnejšieho efektu. Základom je prednostne pulzné svetlo a jeho kombinácie s inými ošetreniami. 

ALA/PDT je fotodynamickou terapiou. WR fotorejuvenizácia „wrinkle reduction treatment“ (WR fotorejuvenizácia) je ošetrenie zamerané na korekciu vrások. Využívame kombináciu fotospreja (0,5 % enkapsulovaná ALA inkorporovaná do lipozómov) a pulzného svetla. Na rozdiel od predchádzajúcich ošetrení, kde princíp je založený na fyzikálnej reakcii, WR fotorejuvenizácia pracuje na fotochemickej reakcii. Energia sa cielene dostáva do hlbších vrstiev tkaniva, kde dochádza k zmene kolagénnych vlákien, deštrukcii poškodených vlákien a formovaniu nového kolagénu podporením aktivity fibroblastov. Výsledkom je spevnenie kože, zvýšenie jej elasticity a redukcia vrások.

• Vyšlo v tlači
5 DOBRÝCH SPRÁV PRE VAŠU PLEŤ
Peeling na rozšírené póry, mikrodermabrázia na vrásky a pigmentové škvrny. Jeseň je ideálna na korekcie chybičiek krásy. Keď začne pleť strácať svoje karamelové zafarbenie, objavia sa v zrkadle nepríjemné následky letných prázdnin.
EMMA
 viac 
Aj koža starne
Tak ako počas roka jar strieda jeseň, tak mladosť a zrelosť strieda jeseň života. Každé ročné obdobie má svoje špecifiká, aj ľudské telo zaznamenáva zmeny. Proces starnutia kože sa začína v období zrelosti.
Liek
 viac 
Choroba bielych škvŕn
Letná nádielka neprináša každému len úsmev na tvári. Naopak, niektorým z nás sa pri predstave obnaženia svojho tela zračí na nej smútok. Biele škvrny ako „dalmatín“ nepridávajú po estetickej stránke na sebavedomí, a to nehovoríme o zdravotných...
Bedeker zdravia
 viac 
Nespokojnosť s vlastným telom
Obdobie renesančných kriviek je už dávno za nami. Vládne nastolený imidž Hollywoodskeho priemyslu, módnych mól Miláno – Paríž – New York, vizáže a stylingu. Chudé krásky typu Twiggy už nie sú „in“, trendy sú plné dekolty...
Bedeker zdravia
 viac 
Svetlo pre krásu
Objavili sme nový spôsob omladenia, ktorý vám vygumuje vrásky a uberie pár rokov. WR-fotorejuvenizácia s fotosprejom dokonale nahradí skalpel plastického chirurga.
Emma
 viac