Krása v každom veku
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

Cievne lézie

Problematika rozšírených cievok je častou, priam každodennou otázkou klientov v kozmetických zariadeniach. Nielen ženy sa sťažujú na rozšírené cievky na tvári, či dolných končatinách, často tento problém trápi aj mužov. Ich otázky smerujú nielen na prevenciu, ale najmä na možné formy ich odstránenia. 

Jemné živočervené rozšírené cievky tváre sa nazývajú teleangiektázie. Pozorujeme ich jednotlivo, alebo ich tesné zoskupenie môže vytvárať dojem jednoliateho celku. Ich vznik môže byť podmienený vrodenou vývinovou chybou, bez dokázateľnej príčiny, vtedy sa s týmito poruchami stretávame už v detskom veku. V dospelosti vzniknuté teleangiektázie bývajú podmienené vonkajšími faktormi alebo prítomnými kožnými chorobami. Slnečné žiarenie, klimatické vplyvy, hormonálna liečba patria k častým faktorom napomáhajúcim vzniku teleangiektázií. 

Na dolných končatinách žilová kresba zdravých osôb nie je badateľná. Na vzniku rozšírených žíl dolných končatín sa podieľajú vrodené vlohy , ako aj zmeny podmienené starnutím / zníženie elasticity cievnej steny .../. Pôsobenie rizikových faktorov, medzi ktoré sa okrem iného zaraďuje obmedzenie pohybu a nadváha, zhoršuje danú dispozíciu. Na rozdiel od teleangiektázií tváre venektázie dolných kočatín sú sfarbené do modrofialova, či modročervena. Ich priebeh je kľukatý, sú hrubšie a výraznejšie, ich dĺžka dosahuje i niekoľko centimetrov. Metličkovými varixami označujeme hviezdicovito usporiadané venektázie na stehnách, predkoleniach, či okolo členkov. Bohužiaľ ženy bývajú viacnásobne častejšie postihnuté ako muži, a pre nejednu z nás sa "metličky"stávajú nepríjemným kozmetickým problémom . 

Angioma senile-drobné červené uzlíčky, sýtočervenej a neskôr namodralej až modrošedej farby, vznikajú spravidla v tridsiatom až štyridsiatom roku života. Vyskytujú sa u oboch pohlaví, častejšie však u mužov. Ich veľkosť dosahuje niekoľko milimetrov, spravidla bývajú veľké ako špendlíková hlavička. Bývajú mierne vyvýšené nad kožný povrch. Vyskytujú sa jednotlivo, častejšie sú však mnohopočetné. 

Naevus flammeus- "oheň" sú vínovočervené škvrny rozličnej veľkosti, tvaru a intenzity sfarbenia. Nachádzajú sa v ktorejkoľvek lokalizácii na koži zvyčajne od narodenia, či ranného detstva. S rastom sa spravidla zväčšujú. 

V závislosti od druhu cievnych lézií sa na ich terapiu využíva 
RF koagulácia, sklerotizácia, I2PL technológia.