Krása v každom veku
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

Ochlpenie

Chĺpky na ľudskom tele sú celkom prirodzeným javom .Estetické normy dnešnej doby však uprednostňujú dokonale hladké ženské telo. Ale aj ochlpenie niektorých častí mužského tela sa dnes považuje za nevzhľadné .

V súčasnosti je viacero možností ako sa zbaviť neželaného ochlpenia. Z hľadiska dĺžky pretrvávania žiadaného efektu možno hovoriť  o dočasnom , alebo o trvalom odstránení ochlpenia .

Zbaviť sa chĺpkov natrvalo nám umožňujú dva spôsoby .Elektrokoagulácia vlasového folikulu spôsobujúca jeho deštrukciu je metódou časovo náročnou , bolestivou a technicky nie úplne dokonalou. 

Najprogresívnejšou a rozhodne najspoľahlivejšou metódou v odstraňovaní nežiadúceho ochlpenia je laserová epilácia. Laserová epilácia je založená na princípe selektívnej fototermolýzy. Laserové žiarenie je vychytávané vo vlasovom pigmente – melaníne. Zmenou žiarenia na tepelnú energiu dochádza k deštrukcii vlasu , pričom okolité štruktúry kože zostávajú nepoškodené. Výhodou liečby je schopnosť ošetriť naraz i veľké plochy bez výraznej bolestivosti. Na základe klinických štúdií a výsledkov mojej praxe možno túto metódu považovať za technicky dokonalú a nanajvýš spoľahlivú.

Vlasy v priebehu svojho života prechádzajú rastovým cyklom. Pre úspešný výsledok je potrebné zasiahnuť vlas v jeho „aktívnom“ období, kedy obsahuje  najviac farbiva. Pomer jednotlivých fáz rastového cyklu je rôzny, závisí od lokalizácie na tele. V optimálnom prípade najefektívnejšie prístroje dosahujú výslednú redukciu ochlpenia v priemere po 4-5 sedeniach .

Najmodernejšie prístroje sú vybavené chladiacim systémom, ktorý chráni pokožku počas zákroku pred tepelným poškodením a zároveň znižuje bolestivosť ošetrenia na minimum. Súčasné technické parametre nových modelov umožňujú ošetrovať aj osoby s tmavším typom pleti, alebo svetlejším typom vlasu.