Krása v každom veku
Vyšlo v tlači
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 
1+1=3
Ak skombinujete 2 esteticé ošetrenia naraz, efekt bude viacnásobne lepší. Trápi vás vysušená pleť? Alebo máte problémy s pigmentovými škvrnami? Chcete vyzerať o desať rokov mladšie? Podľa lekárov je najlepším obdobím...
Emma
 viac 
5 DOBRÝCH SPRÁV PRE VAŠU PLEŤ
Peeling na rozšírené póry, mikrodermabrázia na vrásky a pigmentové škvrny. Jeseň je ideálna na korekcie chybičiek krásy. Keď začne pleť strácať svoje karamelové zafarbenie, objavia sa v zrkadle nepríjemné následky letných prázdnin.
EMMA
 viac 
Aj koža starne
Tak ako počas roka jar strieda jeseň, tak mladosť a zrelosť strieda jeseň života. Každé ročné obdobie má svoje špecifiká, aj ľudské telo zaznamenáva zmeny. Proces starnutia kože sa začína v období zrelosti.
Liek
 viac 
Akné dokáže potrápiť v každom veku
Hoci určitá miera postihnutia je priam prirodzení, psychosociálne následky závažnejších foriem môžu nadobudnúť neprirodzený rozmer a viesť až k sociálnej izolácií. Akné, odborne acne vulgaris, sa zvykne charakterizovať...
Bedeker zdravia
 viac 
Bradavice
Stretol sa s nimi asi každý. Ak nie na vlastnej koži, tak možno obťažovali život niekomu v okolí. Postihnuté sú totiž nielen deti, ale aj dospelí. Každá veková kategória, pohlavie, rasa a lokalita.
Bedeker zdravia
 viac 
Choroba bielych škvŕn
Letná nádielka neprináša každému len úsmev na tvári. Naopak, niektorým z nás sa pri predstave obnaženia svojho tela zračí na nej smútok. Biele škvrny ako „dalmatín“ nepridávajú po estetickej stránke na sebavedomí, a to nehovoríme o zdravotných...
Bedeker zdravia
 viac 
Čo nového, celulitída?
Hladké krivky ženského pozadia priťahujú pohľad a „zvyšujú adrenalín“ nielen mužov, ale aj žien. Len ženy však vedia, že vyretušované tvary tiel lifestylových magazínov je niekedy priam nemožné dosiahnuť.
Bedeker zdravia
 viac 
Do plaviek bez chĺpkov
Poznáte vákuom asistovanú laserovú epiláciu? So šviháckym strniskom na tvári nejeden muž zažiari a nejedna žena jeho nedbalej elegancii neodolá. Keď však takýto "porast" nájdete u ženy, pohľady sa radšej odvrátia.
Dermato magazín
 viac 
1 2 3 4 5 6 7 >>
Koľko hodnôt na stránke?