Krása v každom veku
O nás
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

                                                      

Milé moje klientky, milí klienti!

Za tie roky, čo vediem Mediskin, som vás ošetrila  na tisíce. Stala som sa istejšou vo svojich zákrokoch, ale najmä vnímavejšou pri sledovaní vašich potrieb. Prichádzate za mnou z rôznych dôvodov-niektorí s túžbou uchovať si krásu v každom veku, iní v snahe vylepšiť to, čo vám uprela matka príroda, a azda i s myšlienkou získať obdiv svojho partnera. Teší ma vaša dôvera, ktorá je základným predpokladom úspešného zákroku. Okrem profesionálnej zručnosti vkladám do svojej práce dlhoročné skúsenosti, ktoré usmernia vaše očakávania. Vždy sa usilujem o najlepší možný výsledok. 

Za tie roky nastal úžasný pokrok v technike, metódach, v korektívnej dermatológii. Nepopierateľne a viditeľne sme ďalej nielen v možnostiach, ale  i vo výsledkoch zákrokov. Sledujem nové trendy v korektívnej dermatológii i   v laserových terapiách. Vzdelávam sa na medzinárodných kongresoch, lebo vám chcem prinášať len to najlepšie z toho najnovšieho v tejto oblasti.


... len pre ženy

Časy sa menia, ale vaše sny zostávajú stále rovnaké – chcete vyzerať jednoducho "dobre na svoj vek". Je to prirodzená a večná túžba ženy, ktorá napriek svojim schopnostiam, šikovnosti i intelektu  vie, že najväčšia sila ženy sa ukrýva v jej ženskosti. V ženskej  túžbe po kráse. Kráse v každom veku... Rozumiem vašej túžbe, je to večný dialóg ženy so svojim ideálom. Vy hovoríte o svojich potrebách a  ja hľadám spôsob, aby ste boli spokojné, lebo spokojnosť je harmóniou duše. A každý úspešný zákrok poteší dušu. Aj vašu, aj moju.

... len pre mužov

Žena je symbolom krásy, dokonalých ladných kriviek, nežnosti a „estetiky“. Vám, mužom, už evolučne prináleží sila a moc. Kým dámam patria predvádzacie móla, vy, muži, sa prezentujete silou svojich automobilov, schopnosťou zaopatriť to, čo vám prináleží. V tom vnímam základný rozdiel v pohľade na vzťah k skrášľovacím metódam.

Jedno sa však zmenilo, dnes vládne diktát mladého a kultivovane pôsobiaceho vzhľadu. Aj muži si uvedomujú, že v biznise ich premrštená mimika „prezradí“, zamestnancov znepokojuje, a vzhľadovo „ošumelého“ vymenia za príťažlivejšieho. Aj táto oblasť medicíny patrí vám, využite svoje šance.

 

Ďakujem vám, že ste si pre tento diskrétny dialóg so svojou krásou vybrali práve mňa a môj Mediskin, vážim si vašu dôveru. 

Vstúpte s nami do sveta krásy, ste vítaní!

Vaša

Iveta Hasová

 

Náš team ďalej tvoria:

 

 • MUDr. Katarína Soršáková
  MUDr. Katarína Soršáková
 • Mgr. Janka Pribránska
  Mgr. Janka Pribránska
 • Bc. Veronika Adamčíková
  Bc. Veronika Adamčíková
 • Bc. Lenka Cintulová
  Bc. Lenka Cintulová
 • Bc. Kristina Adamíková
  Bc. Kristina Adamíková
 • Gabriela Mihalíková
  Gabriela Mihalíková