Krása v každom veku
Novinky
 Naše terapie
Novinka - BK Lift
Novinka - IncontiLase®
Novinka - IntimaLase®
Novinka - RenovaLase®
Novinka - AGNES Antiacnes
Novinka - AGNES RF Smooth
Novinka - Code Lift
Novinka - Silhouette Soft lift
Vanquish
3D LifeViz
3D niťový lifting
DUBLiN lift
FotoFinder
Frakčný Laser
HA plazmalifting
HydraFacial
Kryolipolýza
Protégé Intima
Secret RF
Ulthera
Drakula Terapia
Fotorejuvenizácia
Rádiotermolifting
Botulotoxín
Kyselina hyaluronová
Epilácia
Mezoterapia- Mezolift
Korekcia nedostatkov
Peeling
Tvarovanie postavy
Autorejuvenizácia
Stimulácia pleti
Znamienka
 Vaše problémy
Vrásky
Ochlpenie
Pigmentové škvrny
Cievne lézie
Potenie
Kožné výrastky
Pleť
Ruky
Celulitída
Opaľovanie
 

 

Laserová epilácia: štyrikrát príď, dvakrát plať!

Náš nový laser ClarityTM LPC je úplná špička vo svojej kategórii a my sa tešíme, že ho máme ako prví na Slovensku. Preto sme sa rozhodli podeliť sa o našu radosť aj s vami, nech je dvojnásobná. Vynásobili sme počet ošetrení tak, aby postačoval na dosiahnutie želaného výsledku. A celkovú cenu sme potom vydelili dvomi. Výsledok? Štyri ošetrenia, ktoré vás zbavia neželaných chĺpkov natrvalo, vám ponúkame za cenu dvoch!  A k tomu pridávame štyri dobré dôvody, prečo sa objednať čo najskôr.

 

Laserová epilácia v MEDISKIN je:

-        „šitá na vašu kožu“

Epilačný laser ClarityTM LPC predstavuje kombináciu alexandritového a Nd:YAG lasera, vďaka čomu s ním dokážeme odstrániť aj svetlejšie a jemné chĺpky, kde iné prístroje zlyhávajú.. Zároveň dosahujeme excelentné výsledky na takých citlivých partiách, ako je napríklad tvár.

-        bezbolestná

Laser ClarityTM LPC má prepracovaný systém chladenia, vďaka ktorému sa  citlivosť pri ošetrení znižuje na minimum a vy sa nemusíte báť bolestivých pocitov.

-        rýchla

Veľká ošetrovacia plocha a vysoká frekvencia prístroja ClarityTM LPC výrazne skracujú dĺžku zákroku – až o jednu tretinu.

-        cenovo efektívna

Alexandritový laser je spomedzi všetkých prístrojov najlepšie vychytávaný pigmentom, takže na dosiahnutie finálneho  výsledku potrebujete menej opakovaní, a tým pádom aj menej financií.

AKCIA:

4 ošetrenia za cenu 2

Kúpte si do konca marca balík 4 ošetrení jednej lokality  so zľavou 50%. Počet balíkov na osobu je limitovaný. Viac informácií  a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.